6 C
Mitrovica
20 Tetor, 2018 - 21:45:02

GO+

Studentët e arkitekturës dikur dhe sot

Studentët e arkitekturës janë të detyruar të krijojnë një shumëllojshmëri të gjerë të aftësive për të përfunduar një projekt. Por falë disa djemve me...

Ja shenja e horoskopit që në vitin 2018 do t’i marrin...

Fundi i 2017-ës të gjen të lodhur. S’ka nevojë për lojëra fjalësh, në dy vitet e fundit ke kaluar shumë situata të komplikuara, sidomos...

Rrëfimi shokues! Prindërit detyrojnë 13 vjeçaren të bëjë seks me ta

Një rrëfim shokues ka prekur dhe njëkohësisht ka krijuar urrejtje te shumë njerëz në mbarë botën. Ngjarja ka ndodhur në vitin 1996, në Britaninë e...

Shtatë vendet ku mund të gjeni punë lehtë dhe të jetoni...

Dëshira e çdo kujt do të ishte të kishte një shtëpi të rehatshme, një familje të shëndoshë, një punë të mirë dhe të ardhura...

Zbuloni cila perëndi jeni sipas horoskopit egjiptian, mijëra vjet i lashtë

Ky disk u zbulua në Tempullin e Hathorit në Egjiptin Qëndror. Tani ndodhet në Luvër ku vizitorët mund të shohin se 12 muajt janë...

Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që...

Besëtytnitë padyshim që janë pjesë e çdo populli, dhe për to ende dëgjohet të flitet edhe tek shqiptarët. Por, cilat janë 10 besëtytnitë që shqiptarët...

The Telegraph: A është Shqipëria destinacioni i ardhshëm i pushimeve bregdetare...

Kur bëhet fjalë për udhëtime, pak vende kanë mbetur mister në Europën Perëndimore. Një kontinenti të tillë plot me turistë dhe vende turistike, pak...

Si nisi jeta në Tokë? Shkencëtarët dalin me një teori të...

Shkencëtarët kanë dalë me një teori të re në lidhje për mënyrën sesi mund të ketë ardhur jeta në planetin tonë. Një studim i udhëhequr...

Instagrami zbulon nëse jeni në depresion, ja si

Publikimet në rrjetet shoqërore mund të zbulojnë shumë për jetën e përdoruesve. Hulumtimi për lidhjen e fotografive të postuara në Instagram dhe depresionit tregon se...

Horoskopi ditor – 24.11.2017

Dashi Do jeni më romantikë gjatë kësaj dite në jetën tuaj ne çift dhe atmosfera qe do krijohet do jete shume me e ngrohte se...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË