Shpallje

GO+

12 vjeçarja shpallet transgjinorja më e re në moshë

Ash Lammin, nga Ramsgate në Kent, është një nga fëmijët më të rinj transgjinorë në Mbretërinë e Bashkuar dhe insistoi që të ishte...

Dyshohej se shtiu me armë në shtëpinë e hoxhës, flet për...

Suzana Tahiri është 28-vjeçarja, e cila rreth një muaj më parë qëlloi me armë afër shtëpisë së hoxhës, Sead Bejta në Mitrovicë. Suzana Tahiri,...

Trefishohet kërkesa për viagra

Koncepti “i fortë e i qëndrueshëm” nuk e ka braktisur vetëm politikën britanike, por edhe dhomat e fjetjes së britanikëve.

Rrëfimi i 25 vjeçares: E thirra emrin e ish të dashurit...

Një vajze e moshës 25 vjeçare ka shprehur shqetësimin e saj pasi ajo e shkatërroj lidhjen e saj 6 muajsh me...

Ju është mërzitur puna? Ja disa këshilla si të jeni të...

Në një vend pune është shumë i rëndësishëm humori dhe pozitiviteti. Por edhe nëse jeni në një vend pune paksa të papërshtatshëm për ju,...

E kush nuk e përdor Google?! Këto janë fjalët dhe...

Game of Thrones, iPhone 11 dhe Joker, këto janë disa nga shprehjet e klikuara më shumë në Google për vitin 2019

Hetimet e FBI-së për Rusinë; dëshmon në Senat Inspektori i Përgjithshëm...

Sot Inspektori i Përgjithshëm i Departamentit të Drejtësisë  dëshmoi para Komisionit të Ligjeve të Senatit rreth raportit të tij që nuk gjeti...

Greta Thunberg emërohet personi i vitit

Greta Thunberg, 16 vjecarja që frymëzoi botën me lëvizjen e saj në mbrojtje të mjedisit, u shpall personi i vitit nga revista...

Të shtëna me armë në spital: Vriten 6 persona

Një person i armatosur ka vrarë gjashtë persona në një dhomë pritjeje spitali në qytetin çek Ostrava para se të qëllonte veten në...

Dëgjon të birin duke qarë, volejbollistja lë lojën për ta ushqyer...

Instikti që ka një nënë është më i fuqishmi. Volejbollistja indiane Lalventluagi ishte duke luajtur në momentin që dëgjoi zërin e...

Përcjellni GazetaOra.com

417,580FansaPëlqeje
3,352NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË