GO+

Historia e trishtë/ 19 vjeçarja që ra dy herë në koma...

Historia e parë në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan është një nga rrëfimet më të dhimbshme...

‘Çmendet moti’: Kujdes, do të ketë shi, borë dhe përmbytje në...

Pas motit me borë në fillim të javës, në ditët në vijim edhe dy turbullira pritet të kalojnë nga rajoni ynë që do të...

Vendet më të bukura ku mund t’i kaloni festat e fundvitit

Udhëtimi është oksigjen. Çdokush e ka në bindjen e tij se sa herë ndërmerr një rrugë të largët, vetvetiu përfshihet nga qetësia shpirtërore. Ndjesia e...

Si funksionin truri i njerëzve inteligjent?

Njerëzit me nivele më të lartë se mesatarja e inteligjencës kanë trurin “të lidhur” në një mënyrë të ndryshme, thonë studiuesit. Një studim i ri...

Doni të dini se çfarë ka në zemër shenja juaj e...

Në këtë artikull do të zbuloni sekretet që mban shenja juaj e horoskopit, nëse keni dëshirë mund të zbuloni edhe ato që mbart në...

Ky është nipi i Adem Jasharit!

Quhet Adem Jashari, është i biri i Lulëzimit, djali të heroit tonë Adem Jashari, prijësit të "UÇK"-së, njeriut që ndërroj historinë e re të...

Horoskopi ditor, e mërkurë 29 nëntor 2017

Dashi Dita e sotme për çiftet pritet të jetë shumë premtuese. Venusi do iu bëjë ta shijoni sa më shumë lidhjen tuaj. Shprehini sa më...

Njihuni me ushtaren bukuroshe të FSK’së

Nëse do ishte një kompeticion i bukurisë brenda për brenda FSK-së, vërtet kjo ushtare do të ishte një konkurrente e fortë.njofton shigjeta.net Emri i bukuroshes ende...

Dimri – sezona e ndarjeve

Sezona e festave duhet të jetë një kohë dashurie dhe gëzimi, por shumë persona gjatë kësaj kohe mbesin “zemërthyer”, transmeton Klan Kosova. Sipas një studimi...

Horoskopi i muajit dhjetor/ Mos e humbisni! Ja çfarë kanë surprizuar...

DASHI Puna: nuk jeni të kënaqur me statusin tuaj profesional. Megjithatë, gjatë këtij muaji keni mundësinë të shkëlqeni, duke pasur edhe mbështetjen e bashkëpunëtorëve. Nëse...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË