6 C
Mitrovica
19 Gusht, 2018 - 03:22:20

GO+

Nuk i la bakshish, kështu e pësoi

Një vajzë e quajtur Lauren Ledford është përballur me një situatë të çuditshme, pasi djali që i solli në shtëpi porosinë e picës e...

Ja si arrestohen femrat në Ibiza / VIDEO

Një video e postuar së fundmi në Youtube tregon momentin kur një oficer policie arreston me forcë një turiste femër, e cila iu vërsul...

Forma më e rrezikshme e magjisë së zezë

Nëse ndokush ju bën sehir, atëherë do t'ua shkatërrojë raportet në familje, nuk do të keni përparim në jetë dhe, ajo që është më...

Profesorë çojnë dash’ni në shkollë! / VIDEO

Raportohet se dy profesorë kanë kryer marrëdhënie seksuale në publik, në ballkonin e shkollës ku japin mësim. Ngjarja ka ndodhur në Kinë ku dhe profesorët...

Lypësit, i zbulohet e vërteta shokuese pas vdekjes së tij

Ditën e djeshme në Naxhafit, Irak, një lypës 78-vjeçar i cili mbijetonte me lëmoshën e kalimtarëve ka ndërruar jetë. Të gjithë mendonin se ai ishte...

Qyteti i dytë më i bukur në botë ndodhet në Shqipëri

Nuk është e nevojshme të shkoni shumë larg për të parë të paktën, një prej qyteteve më të bukura të botës. Pasi një prej...

Zbulohet pylli misterioz në Shqipëri ku humbin turistët!

Zbulohet pylli misterioz ku “zhduken” turistët në plazhet e jugut. Në fakt është më mirë të thuash se ai ka qenë pylli më i...

Kur shoferi shfaq padurim të tepruar

Pasi anija në të cilën ndodhej makina e një ngasësi, nuk u ankoruaa akoma, ai u shfaqi zemërim. Shoferi në këtë rast, ra në ujë...

14 vjeçarja britanike dyshohet se është copëtuar në formë qebapi

Detektivët janë duke e intervistuar një të dyshuar për vrasjen e adoleshentës Charlene Downes, e cila dyshohet se është copëtuar në formë qebapi. Nxënësja Charlene,...

Zbulohen qytetet më të pasura dhe më të varfra në Shqipëri

Ata që banojnë në Tiranë kanë mesatarisht të ardhurat më të larta për frymë në Shqipëri, sipas raportit të fundit të INSTAT për prodhimin...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË