6 C
Mitrovica
16 Nëntor, 2018 - 20:33:25

GO+

Bajame Hoxha- Çeliku
video

Mos qofsh në aeroplan, më këtë lloj të aterrimit!

Aeroporti i Madeiras, në Portugali, ndodhet pranë maleve dhe detit, që do të thotë se mund të bjerë fare lehtë pre e turbolencave dhe...
video

I lutet Zotit ta mbrojë, shikoni si mbrohet!

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...
video

Kërce, kërce, vet p’e lyp!

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...
video

Han “dajak” pasi shiste drogë!

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s); if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...
video

Shtëpia kamion

Në botë tashmë shumë njerëz po kërkojnë që të jenë më shumë në një shtëpi të vogël se në një të madhe. Jemi mësuar...
video

Aftësia e pazakontë e adoleshentit

Një adoleshent nga Nepali ka një talent të rrallë, ai arrin që shtypjen e biskotave ta bëjë me anë të shpatullave. Raja Thapa është...
video

Pamje që të bëjnë me zemër

Përmes kësaj video do të shikoni momentin kur një fëmijë vetëm një vjeç mundohet të mbajë ekuilibrin majë dritares në katin e tretë të...

Ja si do të duket bota në vitin 2116

Sipas tyre në vitin 2116 nuk do të ketë nevojë që ne të bëhemi gati për të shkuar në pushime, ne do të kemi...

NASA: 2016-ta, viti i temperaturave më të larta në histori

Sipas të dhënave të NASA-s, muaji Janar që lamë pas ka qenë tejet i nxehtë krahasuar me të njëjtin muaj të viteve të mëparshme. NASA...

Vjedh shoqen për të bërë operacion hundën dhe buzët

Bëhet fjalë Ayesha Pudden, duke memorizuar detajet e kartës vodhi më shumë se 5 mijë sterlina nga shoqja e saj, Yuan Guo, për të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË