Shpallje

GO+

LEXONI: Si u bë i varfëri milioner?

Si 5 vjeçar: I vdiq babai. Si 16 vjeçar: Lëshoj shkollimin. Si 17 vjeçar: U përjashtua nga 4 punë të ndryshme. Si 18 vjeçar: U martua dhe...

Qysh me shku në pushim në bregdet, dorën në xhep pa...

Bregdetai Shqiptar, ai i i Ulqinit, por edhe në Turqi, janë destinacionet tona për të kaluar pushimet verore. Por, nuk kemi para!!! Mëposhtë e keni...

A ia vlen të jesh President? Shikoni pasurinë e tyre…

Mëposhtë do të mund të lexoni pë pasurinë e Presidentëve në kohëra të ndryshme. Ka të pasur e ka edhe modest në pasurinë e...

Ju kemi hy në hak pulave!!!

Derisa në kët botë plot rrëmujë respektohen të drejtat e shumë specjeve të gjalla, gjitarë e të tjerë, të drejtat e pulave nuk respektohen...

10 fluturimet më të gjata me aeroplan në botë!

Qantas filloi fluturimin e saj të ri non-stop nga Perth në Londër. Duke mbuluar një distancë prej më shumë se 9.000 milje dhe duke...

TEST PSIKOLOGJIK: Gjeni cila nuk është Familje

A e dini se marrëdhëniet janë po aq të rëndësishme për shëndetin tuaj fizik sa janë dieta dhe stërvitjet? Sipas një studimi, të rriturit...

Jashtëtokësorët mund të ekzistojnë në mënyra që nuk mund t’i imagjinojmë

Njerëzimi ka qenë duke shikuar në hapësirë ​​për disa kohë tani, por shkencëtarët ende nuk kanë gjetur ndonjë dëshmi që jeta inteligjente ekziston në...

Je baba tash? Lexo dhe mëso…

Roli i babait ashtu si ai i nënës fillon me dëshirën e pasjes së një fëmije dhe maturohet me prekjen e barkut të bashkëshortes...

Përqafimi është ‘ilaçi’ i qetësimit për fëmijët

Ndonjëherë një përqafim i thjeshtë është i mjaftueshëm për të qetësuar fëmijët që janë të tensionuar dhe të mërzitur. “Përqafimi i kontrollit” i cili...

Prej sa vjeç mund të bëni seks, sipas ligjit?

Mosha ligjore e seksit varion nga 11 deri në 21 vjeç nga një vend në tjetrin në mbarë botën. Në disa vende, nuk ka...

Përcjellni GazetaOra.com

416,838FansaPëlqeje
3,349NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË