Shpallje

GO+

Arrestohet, pasi ka shitur pordha në tegëll, pa licencë!

Një person u kap që ofronte pordha të ambalazhuara në kavanoz (tegëll), pa pasur një leje shpërndarëse. Personi në fjalë është mbajtur në pyetje...

Ja pse femrat zgjohen me nerva në mëngjes

Gratë kanë dy herë më shumë nevojë për gjumë në krahasim me burrat. Shumë studiues, përfshirë edhe studimin e fundit të ‘Duke University’, kanë testuar...

Ndërrimi i orës: Ky është lajmi që po e presin të...

Ndryshimi i orës çdo pranverë dhe çdo vjeshtë së shpejti do të jetë një gjë e së kaluarës pasi Parlamenti Evropian votoi pak ditë...

Sekreti… për të ndihmuar fëmijët të shkojnë mirë

Zbuloni nëse kanë ndonjë model për çdo konflikt që ndizet, vendosni rregulla të qarta për të reduktuar konfliktet dhe lërini ata që t’i zgjidhin...

Në Itali zgjidhet deputete kandidatja “pa fytyrë”, historia e saj është...

E pabesueshme por në zgjedhjet italiane që u zhvilluan pardje ka fituar një kandidate “pa fytyrë”. Ajo ka kandiduar për partinë M5S dhe do jetë...

Gjendet poorsia e shkruar në letër. Letra në shishe plot 132...

Mesazhi i vjetër 132 vite në një shishe, e cila në fillim të vitit u gjet në një plazh në Australinë Perëndimore, u konfirmua...

Familje e grupe kriminale detyrojnë fëmijët të kërkojnë lëmoshë!

Bankave shkollore ua kanë harruar pamjet, mirëpo dorën e zgjatur për të kërkuar lëmoshë e mbajnë në mend mirë ngado që shkojnë. Thuajse ç’do rrugë...

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Nuk i ka pëlqyer organi gjenital…

Një doktoreshë u ka bërë thirrje femrave të tjera që të ndahen nga partneri, që u kritikon vaginën. Ajo vetë ka ndarë eksperiencën e saj...

Si ka jetuar rinia para 50 viteve, e si sot???

KJO ESHTE JETA QE KEMI BERE NE TE LINDURIT E PARA VITEVE 90” Nje djalosh pyeti gjyshin e tij: "O gjysh, si ke mundur te jetosh...

Vetura lëvizë në kah të kundërt të autostradës “Ibrahim Rugova”

Në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ në Trudë, një veturë është parë duke u vozitur në kah të kundërt të autostradës. Siç shihet në këtë video të...

Përcjellni GazetaOra.com

416,843FansaPëlqeje
3,349NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË