Shpallje

GO+

Gjendet poorsia e shkruar në letër. Letra në shishe plot 132...

Mesazhi i vjetër 132 vite në një shishe, e cila në fillim të vitit u gjet në një plazh në Australinë Perëndimore, u konfirmua...

Familje e grupe kriminale detyrojnë fëmijët të kërkojnë lëmoshë!

Bankave shkollore ua kanë harruar pamjet, mirëpo dorën e zgjatur për të kërkuar lëmoshë e mbajnë në mend mirë ngado që shkojnë. Thuajse ç’do rrugë...

Doktoresha ndahet nga i dashuri: Nuk i ka pëlqyer organi gjenital…

Një doktoreshë u ka bërë thirrje femrave të tjera që të ndahen nga partneri, që u kritikon vaginën. Ajo vetë ka ndarë eksperiencën e saj...

Si ka jetuar rinia para 50 viteve, e si sot???

KJO ESHTE JETA QE KEMI BERE NE TE LINDURIT E PARA VITEVE 90” Nje djalosh pyeti gjyshin e tij: "O gjysh, si ke mundur te jetosh...

Vetura lëvizë në kah të kundërt të autostradës “Ibrahim Rugova”

Në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ në Trudë, një veturë është parë duke u vozitur në kah të kundërt të autostradës. Siç shihet në këtë video të...

Kërkohet ndihmë financiare për shërimin e 27 vjeçarit nga Istogu, që...

27 Vjeçar Valdet Zeqiraj, nga Studenica e Istogut është diagnostifikuar me sëmundjen e kancerit dhe për shërimin e tij nevojiten 130 mijë euro. Për rastin...

Gruaja që ka fjetur me 80 burra të martuar tregon një...

E veja e një doktori ka bërë publike një seri historish tradhtie që ajo ka regjistruar me 80 burra të martuar: “Te jetoj jetën...

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në këto temperatura minus

Të gjithë e dimë se duhet të shmangim udhëtimin e panevojshëm gjatë rënies së borës, por ka disa gjëra që ju duhet të shmangni. Temperaturat...

Horoskopi ditor – 01.03.2018

Dashi Mos jini shumë të ashpër me të dashurin/ën tuaj, ju rrezikoni ta izoloni atë. Megjithatë, gjithçka do të jetë kalimtare dhe shumë shenja pritet...

Varfëri e skajshme në një familje 11 anëtarëshe në Gllogovicë, nuk...

Derisa temperaturat minus po mbretërojnë në vend, familja Bekteshi nuk kanë me çka të ngrohen dhe as çka të hanë. Ismajl Bekteshi kryefamiljari i 11...

Përcjellni GazetaOra.com

416,803FansaPëlqeje
3,350NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË