Shpallje

GO+

Kujdes djem! Këto mesazhe nuk i dërgohen një vajze!

Eksperti i marrëdhënieve Michael Masters, autor i “Text Appeal For Guys” është shprehur se "femrat zakonisht nuk ju japin një shans të dytë”. Këtu janë...

Imazhet mahnitëse të Tokës të publikuara nga NASA

NASA është e njohur më së shumti për të studiuar trupat e jashtëm të sistemit tonë diellor, por satelitë të panumërt u kanë dhënë...

Mysafiri i paftuar befason banorët

Banori i qytetit të Teksasit derisa po rregullonte apartamentin e tij, është befasuar me një mysafir të paftuar. Deni Voldrop ka publikuar videon në Youtube...

Ky prift rus dikur ishte bodybuilder i njohur (Foto)

Prifti, Maksim Pastukhov është bërë i njohur në Rusi, pasi mori pjesë në një garë për prezantimin e trupit të tij muskuloz, transmeton...

Zgjidhni një Kristal! Ai që do zgjidhni ka për të thënë...

Opalite Ti je duke kërkuar për liri dhe një vend ku ti kushtoni vëmendje zërit tuaj të brendshëm dhe të qetësoni shpirtin tuaj. Ky gur...

Çka ka lidhje Koloseumi i Romës me Nero-n dhe pse quhet...

Koloseu apo amfiteatri flavian është një prej ndërtesave më të famshme dhe monumenteve më të qëndrueshëme të kulturës antike romake. Emrin Koloseu, ndërtesa e...

Sa romantikë jeni? Zbulojeni me këtë test

A i doni surprizat romantike? Apo preferoni dhurata të thjeshta dhe praktike? Ky test argëtues do t’ju ndihmojë të zbuloni sa romantikë jeni! Zgjidhni zemrën...

Si erdhi deri te emërtimi i kontinentit Afrika

Afrika ndryshe quhet edhe kontinenti i zi. Ky emërtim vjen nga gjuha Berbere që janë pjesë e popullit verior. Ndryshe nga Berberër, romakët e...

Zbuloni misionin tuaj në jetë përmes shenjës së Horoskopit

Në astrologji nyjet hënore lidhin një rimishërim me tjetrin. Nyja hënore veriore përfaqëson të kaluarën e ekzistencës së saj astrale, nyja jugore...

Vetura lëvizë në kah të kundërt të autostradës “Ibrahim Rugova”

Në autostradën ‘Ibrahim Rugova’ në Trudë, një veturë është parë duke u vozitur në kah të kundërt të autostradës. Siç shihet në këtë video të...

Përcjellni GazetaOra.com

417,631FansaPëlqeje
3,352NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË