Shpallje

GO+

Këto 5 zona do të përfshihen nga shtrëngata shiu dhe bore

Në pesë qarqe të vendit do të ketë shtrëngata shiu gjatë pasdites së sotme. Instituti i Gjeoshkencave bën me dije se reshjet e shiut që...

”Big Scoop” zingjir i ri në Kosovë!

Ambienti i ngrohtë, gatimet e shijshme dhe çmimet e arsyeshme, i tillë do të jetë edhe ''Big Scoop-i'' i ri. Për ju që pëlqeni të...

Zbuloni horoskopin javor sipas Oscar Cainer, kësaj shenje do i trokasë...

Sipas astrologut të njohur ndërkombtarisht Oscar Cainer, ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore...

Horoskopi ditor – 11.01.2018

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e...

Horoskopi ditor – 18.01.2018

Dashi Hëna në bashkëpunim me shenjën tuaj vazhdon t’ju nxjerrë nga telashet. Ata që nuk janë të kënaqur me gjendjen e tyre sentimentale do të...

Parashikimi i motit për sot dhe për fundjavën

 Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, të cilat do të sjellin rreshje shiu në të gjithë territorin....

Këtë javë do të pushojmë, që të punojmë të hënën, ja...

Presidenti i vendit Ilir Meta, ditën e sotme tha se në fillimin e javës që vjen, do të propozojë një ide konkrete...

Përkthyesi në Kore për atletët norvegjezë porosit gabimisht 15 mijë vezë

A mund të quhet gabim gjetja e 15 mijë vezëve për të ushqyer atletët e uritur norvegjezë në Olimpiadën Dimërore në Korenë e Jugut,...

Çfarë tregon forma e vitheve?

Sipas ekspertëve, forma e vitheve që kemi tregon shumë për shëndetin tonë. Ju duhet të mundoheni të mbani larg acidet yndyrorë nga arteriet, zemra...

Rrëfimi për gruan nga Podujeva që i shëron njerëzit me Kuran

Mjekësia popullore vazhdon të jetë prezente në Kosovë. E njohin nga e gjithë Kosova. Ajo është bërë ‘ilaç” për...

Përcjellni GazetaOra.com

417,596FansaPëlqeje
3,352NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË