GO+

Të kesh motër ose vëlla është pa dyshim një bekim/ Ja...

Të kesh një motër ose një vëlla mund të ndikojë mirë emocionalisht. Ata janë gjithmonë aty kur keni nevojë, madje edhe kur jeni të...

Doni të shpëtoni nga stresi? Ja 8 metodat më efikase

Psikologët shpesh na ndihmojnë të zgjidhim problemet, të kapërcejmë frikën dhe të zgjidhim ndjenjat tona komplekse, në mënyrë që të jemi të...

Fillim-vit i vështirë, Kujtim Gjuzi fotografohet duke ngërnë byrek në ish-bllok

Kujtim Gjuzi ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij dhe sjelljen kotroverse.Këtë herë deputeti i opozitës parlamentare është fotografuar duke ngrënë...

Ja disa nga arsyet përse ju vonohen menstruacionet

Vonesa e ciklit menstrual mund të shkaktojë stres, veçanërisht tek femrat, të cilat kanë cikël të rregullt, apo janë të shqetësuara nga shtatzënia e...

Ja disa mënyra për të larguar stresin

Të largosh stresin njëherë e përgjithmonë nuk është një detyrë e lehtë. Stresi shkaktohet nga shumë faktorë të ndryshëm. Kemi një përqindje të mirë...

Moti për sot, 11 janar2020

Nuk priten reshje dhe era do të fryjë e lehtë deri mesatare. TEMPERATURAT Temperaturat minimale dhe...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 janar 2020

Dashi Mënyra më e mirë për të marrë atë që dëshironi sot është që ta kërkoni atë! Dhe mos harroni...

Kıvanç Tatlıtuğ fiton çmimin si aktori mashkulli më i preferuar për...

#Kivanctatlitug fitoi çmimin"Mashkulli më i preferuar  për 2019" në një ceremoni mbajtur nga studentët. Ai u cilësua si një ndër aktorët...

Doni të jetoni sa më shumë? Qëndroni optimistë dhe…

Njëqindvjeçarët kanë disa tipare psikologjike të përbashkëta: optimizëm, kokëfortësi, por edhe lidhje të ngushta me familjen, tokën dhe fenë e tyre. Shpesh është studiuar...

Myk në dollapin e rrobave? Ja si ta eliminoni…

Fjala ‘myk’ i referohet një shumëllojshmërie organizmash, përfshirë grupin e kërpudhave dhe majatë. Sporet e mykut zakonisht shpërndahen në ajër Për...

Përcjellni GazetaOra.com

411,009FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË