Shpallje

GO+

Horoskopi ditor – 13.01.2018

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e...

‘Çdo ditë është dhuratë’, letra e 27-vjeçares që i përloti të...

Një letër e shkruar nga një vajzë që humbi jetën para pak ditësh është bërë virale. Në 4 janar, Holly Butcher humbi betejën me...

Për të gjithë ju që jeni kurioz, ky është kuptimi i...

Të gjithëve na ka ndodhur të zgjohemi fiks në orën 1:11 të natës dhe kemi pyetur veten dhe të tjerët se ç’do të thotë....

Princi homoseksual në Indi, shndërron pallatin e tij në qendër të...

Princi i vetëm homoseksuali  që është deklaruar hapur në Indi, do hap një qendër të LGBTI-së në pallatin e tij Çdo herë në një kohë,...

Horoskopi ditor – 11.01.2018

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e...

Si të bëheni boksier i mirë

A doni të bëheni boksier i mirë? Boksierët duhet të kenë një kombinim të qëndrueshmërisë, forcës, ekulibrit dhe shpejtësisë për të shkëlqyer. Të bëhesh një...

Horoskopi ditor – 10.01.2018

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për...

Çifti shqiptar i mbuluar me tatuazhe (video)

Sot janë të shumtë emrat e mëdhenj të njerzve që e kanë mbushur trupin me tatuazhe, secili në mënyrën e tij. Të ftuar në emisionin...

10 mijë euro gjobë për publikimin e fotove të fëmijëve në...

Publikimi i fotove të fëmijëve nga ana e prindërve është një çështje që duhet diskutuar dhe menduar mirë. Na ndodh të shohim profile fëmijësh,...

Shkretëtira e Saharës mbulohet nga bora, pamje të rralla

Shkretëtira e Saharës është mbuluar të dielën nga bora 40-cm pas një stuhie që e goditi këtë vend. Kjo është hera e tretë në 37-të...

Përcjellni GazetaOra.com

416,820FansaPëlqeje
3,349NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË