6 C
Mitrovica
16 Dhjetor, 2017 - 17:31:34

GO+

Vdes mistershëm pornostraja e njohur, ja mesazhi prekës nga burri i...

Një aktore e filmave me pullë të kuqe ka ndërruar jetë pasi është përballur me një furi komentesh negative në rrjetet sociale. Ajo është...

Horoskopi ditor – 07.12.2017

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime...

Si të dukesh e gjatë pa veshur taka?

Kur flitet për gjatësinë, jemi të gjithë paksa të ndjeshme. Dhe ndoshta shumë prej jush kanë gjetur si një zgjidhje këpucët me taka. Por ka...

Përse është kaq e vështirë të harrosh ish të dashurin?

Në depresion, i fiksuar, i shkëputur: kështu punon truri juaj gjatë një ndarjeje. Por shkenca na siguron që mund ta kalojmë këtë agoni  shumë...

Njihuni me horoskopin e Dhjetorit sipas Merit

Këtë të hënë, në emisionin “Rudina” në Televizionin Klan ishte e ftuar astrologia Meri, e cila foli për parashikimin e yjeve për muajin Dhjetor. Meri...

Ne biem në dashuri me tri njerëz gjatë gjithë jetës sonë!...

Dashurinë e parë zakonisht e takojmë në periudhën e adoleshencës. Është një dashuri shumë e pafajshme e ngjashme me historitë që kemi lexuar nëpër...

Vajza ruse që konsiderohet si më e veçantja në botë

Anastasia Knyazeva, vajza 6-vjeçare nga Rusia, njihet si vajza më e bukur në botë, e cila është shpallur së fundi nga një sondazh për...

E çuditshme! Kjo është FOTO që ka tmerruar botën

Përdoruesit e internetit kanë mbetur të habitur nga një animacion pa zë të cilin në fakt “mund ta dëgjoni”. GIF-i shfaq një shtyllë të tensionit...

Vjen bora dhe acari, ikën shiu

Pasi shkaktuan shkatërrime të mëdha, tashmë është larguar rreziku i përmbytjeve, ndërsa tani shqiptarët duhet të mësohet me të ftohtin e këtyre ditëve.Mësohet se...

Kjo është shenja e horoskopit që tregon më shumë kujdes për...

Ata asgjë nuk ia lënë rastit dhe gjithmonë e kanë planin rezervë. Kjo shenjë horoskopi të gjitha i planifikon mirë dhe i vë në...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË