6 C
Mitrovica
20 Gusht, 2018 - 11:05:04
Shtëpi Info

Info

Studenti i LRI-së Baki Dervishi: Më 26 maj dhëmbë më dhëmbë...

Situata aktuale në vend nuk shihet aspak në normalitet. Kjo gjë është e dukshme kudo, duke filluar nga ambjentet mësimore. Gazetari Marjon Gorica ka kontaktuar...

Arrestohen punonjësit e UKT, rryshfet për lidhjet e ujit të ...

Tre persona, dy punonjës të  Njësisë Task Forcë të Ujësjellës Kanalizime Tiranë dhe një pronar lokali janë ndaluar nga policia pasi akuzohen për korrupsion. Të...

Protesta e 26 majit, studentja Elisa Piperi: Sistemi arsimor nuk ka...

Situata aktuale në vend nuk shihet aspak në normalitet. Kjo gjë është e dukshme kudo, duke filluar nga ambjentet mësimore. Gazetari Marjon Gorica ka kontaktuar...

Shkatërrohet grupi i trafikantëve të heroinës në Berat, arrestohen 4 persona...

Policia e Beratit ka vënë në pranga 4 persona të cilët akuzohen për shpërndarje të drogës të llojit heroinë. Operacioni i koduar "Çelepiasi" u zhvillua...

Akuza për qeverinë, deputeti i LSI: Në katër vite u justifikuat...

Deputeti i LSI-së Përparim Spahiu ka reaguar me anë të një postimi në Facebook në lidhje me të ardhurat që mbledh qeveria dhe investimet...

Llogaridhënie me Edi Ramën, kryebashkiakja e LSI-së sqaron qëndrimin e saj

Kryeministri Rama dhe kabineti i tij u vendosën ditën e djeshme në qytetin e Gjirokastrës, aty ku dhe zhvilluan takimin e llogaridhënies. Pjesë e këtij...

Thirrja e deputetes Pampuri: Më 26 Maj t’i kthejmë sëbashku dinjitetin...

Në kujtim të 45 vjetorit të përkujtimit për Martirët dhe Qëndrestarët e Spacit, deputetja e Partisë Demokratike Orjola Pampuri ka reaguar me anë të...

Eduart Ndocaj: Kjo qeveri ka mafian në krye!

Nga Franko Hoxha-Në vazhdimësinë e personazheve të ftuar në “Intervistë” do të kemi një personazh të njohur nga fusha e politikës, bëhet fjalë për ish-deputetin...

Kryetari i FRESSH ironizon PD-në: Dhe Netflix është më serioz se...

Kryetari i FRESSH Eljo Hysko ka zgjedhur të ironizojë Partinë Demokratike me anë të një statusi të shpërndarë në Facebook pak minuta më pare....

613 kg kokainë në Durrës, reagon Rama: Ja kush fshihet pas...

Kryeministri Edi Rama deklaron se ka informacione që çojnë në dyshime të arsyeshme se zyrtarë të lartë të PD kanë lidhje me 613 kg...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË