6 C
Mitrovica
20 Nëntor, 2018 - 01:28:16
Shtëpi Info Shqipëri

Shqipëri

Eduart Ndocaj: Kjo qeveri ka mafian në krye!

Nga Franko Hoxha-Në vazhdimësinë e personazheve të ftuar në “Intervistë” do të kemi një personazh të njohur nga fusha e politikës, bëhet fjalë për ish-deputetin...

Kryetari i FRESSH ironizon PD-në: Dhe Netflix është më serioz se...

Kryetari i FRESSH Eljo Hysko ka zgjedhur të ironizojë Partinë Demokratike me anë të një statusi të shpërndarë në Facebook pak minuta më pare....

613 kg kokainë në Durrës, reagon Rama: Ja kush fshihet pas...

Kryeministri Edi Rama deklaron se ka informacione që çojnë në dyshime të arsyeshme se zyrtarë të lartë të PD kanë lidhje me 613 kg...

Emërimi në postin e Ministrit të Brendshëm, ja si përgjigjet Taulant...

Pas akuzave të shumta që kanë përfshirë Ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj, pritet që shumë shpejt të largohet nga posti që ai mbanë, por...

Klevi Pojana: Avokatit të Popullit i urojmë pushime të mbara!

Anëtari i kryesisë, nënkryetari i LRI-së Klevi Pojana me anë të një postimi në Facebook ka reaguar për aktualitetin në vend. Në fjalën e tij...

Rekord masash për drejtuesit e mjeteve nga Policia Rrugore, shihni cfarë...

Policia Rrugore e Tiranës ka vazhduar këtë fundjavë planin operacional ‘Tispol Maj 2018’, në kuadër të marrjes së masave për shkelësit e legjislacionit rrugor...

Fluturonin nga shpejtësia, rreth 170 km/h dhe nën efektin e alkoolit,...

Policia Rrugore si cdo fundjavë ka marr masa për parandalimin e aksidenteve të ardhura si pasojë e papërgjegjshmërisë së drejtuesve të automjeteve. Gjatë mbrëmjes së...

121 kg kanabis, arrestohen dy persona (Emrat)

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në Korce, pasi dyshohen si bashkëpunëtorë në trafikimin e lëndëve narkotike. Atyre u janë sekuestruar rreth 121...

Revoltohet gazetarja: Medet ku jetojmë, si nuk na doli llotaria

Disa komente midis gazetarëve në rrjetet sociale shpesh herë vënë në dukje situatën e rëndë në të cilën ndodhet Shqipëria. I tillë është dhe reagimi...

Reagon për herë të parë Edi Rama pas publikimit të personit...

Ka reaguar për herë të parë kryeministri Rama pas videos së bërë publike nga Lulzim Basha për personin që ka përgjuar vëllain e Fatmir...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË