Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dal në një konferencë për mediat pak minuta më parë në lidhje me cështjen e ‘dëshmitarit x’. Në daljen e tij publike Basha është shprehur se kryeministri dhe Ministri i Brendshëm po tentojnë...
Anëtari i kryesisë së LSI njëherësh dhe nënkryetari i LRI-së Klevi Pojana ka reaguar pak minuta më parë me anë të një statusi në Facebook në lidhje me qendrimin e PS-së duke i’u referuar çështjes së Xhafajt. Në postimin e...
Një shtetas i moshës 35 vjeç ka rënë në prangat e bluve të kryeqytetit pas konstatimit të armë mbajtjes pa leje. Arrestimi i 35 vjecarit Gentjan Kërcyku u bë në ambjentet e një lokali në zonën e ‘Ali Demit’. Ky...
Ka rënë në prangat e policisë shtetasi Lefter Sukaj. Ai njihet si një nga biznesmenët e kryeqytetit duke administruar dhe spitalin e njohur të kardiologjisë i quajtur ‘Spitali Gjerman’. Njoftimi: “Nga specialistët për hetimin e krimit ekonomik dhe financiar u ndalua...
Pasditen e djeshme në Bashkinë e Fierit u prezantua Plani  Veprimit të FRESSH dhe ekipi i cili do të asistojë në implementimin e objektivave të vendosura në takimin me Kryeministrin Edi Rama. Një takim i organizuar në vazhdën e turit...
Kryetarja  e LRI-së në Elbasan, njëherësh dhe këshilltare në bashkinë e këtij qyteti Anisa Bahiti, ka reaguar pak minuta më parë me anë një postimi në Facebook në lidhje me protestën e opozitës më 26 maj. Ajo ka theksuar faktin...
A duhej në një kohë të tillë organizimi i një proteste qytetare? Me çfarë po përballet vendi dhe për çfarë duhet të reagojmë? Gazetari Marjon Gorica ka zgjedhur të pyesi disa nxënës, maturant të shkollave në kryeqytet në lidhje me situtatën...
A duhej në një kohë të tillë organizimi i një proteste qytetare? Me çfarë po përballet vendi dhe për çfarë duhet të reagojmë? Gazetari Marjon Gorica ka zgjedhur të pyesi disa nxënës, maturant të shkollave në kryeqytet në lidhje me situtatën...
Situata aktuale në vend nuk shihet aspak në normalitet. Kjo gjë është e dukshme kudo, duke filluar nga ambjentet mësimore. Gazetari Marjon Gorica ka kontaktuar ditën e sotme disa student, përkatësishtë pjesë e Lëvizjes Socialiste për Integrim, të cilët shprehen...
Situata aktuale në vend nuk shihet aspak në normalitet. Kjo gjë është e dukshme kudo, duke filluar nga ambjentet mësimore. Gazetari Marjon Gorica ka kontaktuar ditën e sotme disa student, përkatësishtë pjesë e Lëvizjes Socialiste për Integrim, të cilët shprehen...

Përcjellni GazetaOra.com

413,188FansaPëlqeje
3,337NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË