30.5 C
Mitrovica
16 Gusht, 2017 - 14:53:54

Mix

Deputet të Republikës së Kosovës veproni me logjikë Shtetrore e jo...

Shkruan: Prof. Hyzri Salihu Kosova kerkon që sa ma shpejtë të konstituohet Kuvendi i Republikës së Kosovës e rrjedhimisht të formohet Qeveria e Republikës së...

Gjendje alarmante nga zjarri në periferi të Mitrovicës!

Rik Fejza nga Mitrovica njofton: Në mes fshatrave Kçiq i Madh dhe Kçiq i Vogël, po vazhdon gjendja alarmante, pas djegies së pishave që gjenden...

Djem, kaq duhet të zgjatni “punën” në shtrat!

Një pyetje që mund t’ju mundojë disave prej jush (se ka edhe ekspert) është: Sa duhet të zgjasë një akt seksual? 2 minuta? 10?...

Gjinovci dhe Hyseni rrijnë në kryeqytet

Për Gjinovcin dhe Hysenin ka vetëm një shtëpi dhe një adresë ai është kryeqyteti. Oso Gjinovci dhe Getart Hyseni janë rikthyer aty edhe ku nisen...

Atentat me armë zjarr te “Komuna e Parisit”, plagoset një person

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në mbrëmje te kryqëzimi i “Komunës së Parisit” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur para pak...

Kanadaja mirëpret azilkërkuesit, kthehet në shtëpi të dytë për nevojtarët

Stadiumi olimpik i Montrealit po përdoret si strehë për azilkërkuesit që vijnë nga SHBA, numri i të cilëve është gjithmonë në rritje. Janë me shumnë...

Kriminelët shqiptarë mes maleve me para. Emrat…

Kriminelët Shqiptarë në Britani të Madhe janë duke shfaqur pasurinë e tyre duke bërë selfie së bashku me mijëra funte kesh, shkruan “The Sun”.Kriminelë...

Shpend Ahmeti: #ubonëthorr PDK

Nënkryteri i Lëvizjes Vetëvendosje dhe Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, ka reaguar pas terheqjes 'taktike' të PDK-së nga Kuvendi i Kosovës. Lexoni...

Fahredin Gashi dëshmi tronditëse për Tribunalin e Hagës, përmendët edhe Miss...

Në vazhdimësin e publikimeve eksluzive të dëshmive për Tribunalin e Hagës sot publikojmë dëshminë tjetër të Fahredin Gashit rreth shumë gjërave të paqartësuara që...

U arrestua shqiptari pasi që i tha dashnores “Ta pres kokën...

Policia italiane ka arrestuar një 28 vjeçar shqiptar, pasi ai ishte kthyer në makth për të ish të dashurën e tij. Prej kohësh 27-vjeçarja italiane...

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -