Blog

Dy gra u vranë sot, mos i harroni emrat e tyre!

Vetëm në 24 orët e fundit dy gra janë vrarë në Shqipëri. Një nënë do të mungojë në shtëpi, një motër nuk do të...

Gota (gjysmë) plot e donacioneve

Nga Klodian Tomorri Shuma prej 1.1 miliarde euro e deklaruar nga Konferenca e Donatoreve si ndihme per Shqiperine eshte...

Godet gazetari i njohur: I keni parë vajzat e ekranit që...

Nga Mentor Kikia: Operacioni forca e ligjit është tema kryesore e diskutimeve, jo vetëm publike sot. Falë një gjetjeje PR, policja...

Pse po ikin të rinjtë?

Nga Julian Hoxhaj, gazetar Largimi masiv i te rinjve nga vendi, i atyre qe po arsimohen, nuk eshte rastesi....

Kohët e palavdishme që po jetojmë…

Nga Artur Zheji Jemi realisht duke jetuar, nën renë e sterrtë, të një kupole, që tashmë është ngulur si një...

Vizioni i Flamur Golemit, vizioni që duan qytetarët e Gjirokastrës

Sot, opinioni publik Gjirokastrit dhe më gjerë, mendon dhe gjykon se janë të mjaftueshme,6 muaj për Kryetarin  e  Bashkisë Gjirokastër, zotin Flamur...

Pse kafshët nuk preken nga tërmeti?

Nga Artan Fuga Mendja tjetër e ndritur e shekullit të 18-të, Zhan Zhak Rusoi nuk mungoi t’i përgjigjet Volterit...

Trajno organin seksual që ke midis veshëve

Disa prej jush tashmë e kanë kuptuar që kënaqësia dhe orgazmat varen shumë nga çfarë ndodh në mendjen tonë përpos se me organin seksual....

Ish-specialisti i AKU mesazh publik për Bledi Çuçin: T’i kesh parasysh...

NGA Arben Shytaj Zoti minister Bujqesise! Mora vesh se neser behet analiza vjetore e aku-se, prandaj mendova...

Gazetari shpërthen ndaj oficeres së OFL: Viktimë e propagandës së qeverisë

Gazetari Isa Myzyraj ka reaguar ashpër në lidhje me propagandën e përdoruar nga qeveria nëpërmjet oficeres së OFL, që lexon deklaratat.

Përcjellni GazetaOra.com

414,333FansaPëlqeje
3,342NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË