Shpallje

Blog

Shqiptarëve po u shkelen të Drejtat e Njeriut çdo ditë! KU...

Kanë kaluar pothuajse 1 muaj e gjysëm nga lëkundjet e forta të tërmetit që i morën jetën 51 personave dhe lanë pa...

Falimenton MOBIKE! A i përdori Veliaj biçikletat për të dhënë tenderat...

Në 14 maj 2018 "MOBIKE" u lancua për herë të parë në rrjetet sociale. Faqja e sapo krijuar e një prej risive...

Bulqiza/ Nga nëntoka e vdekjes, ngrihet shpresa

Jeta dhe vdekja përplasen ashpër në zemrën e Bulqizës; miniera , pasuria e qytetit, i ftohti dhe minatorët që nëntori i gjeti në grevë...

“Keni anësi politike”, Bashkim Kopliku sulmon profesoreshën e ndërtimit Luljeta Bozo

Ish-zv.kryeministri dhe inxhinieri elektrik Bashkim Kopliku ka sulmuar inxhinieren Luljeta Bozo, e cila ka qenë në qendër të vëmendjes së opinionit publik...

Nuk ishte vetëm leksion futbolli, Franca na dha leksion kulturor

Nga Arli Minga/ "Rusi 2018" përvecse ishte një Botëror futbolli, ngjarja më e madhe futbollistike dhe "Olimpi" i cdo futbollisti, ishte një manifestim i vlerave...

Pse Europa nuk po respektohet më në arenën ndërkombëtare?

Nga: Victor Davis Hanson Pas takimit të fundit të G-7, disa kombe evropiane si Franca dhe Gjermania, u shprehën të zemëruara se pikëpamjet e tyre...

Nëse ka një Çam që nuk do të zgjidhet çështja Çame...

Nga Besnik Lumani Nëse sot flasim për marrëveshje me Greqinë, të çfarë do lloj qofshin ato ka nga ata persona që shpirtërisht luten të ndodhin...

Brazili në çerekfinale, fiton pa probleme 2-0 ndaj Meksikës

Brazili pret biletën për cerekfinalet e Botërorit Rusi 2018, pas një ndeshje të intepretuar shumë mirë nga Selecao e Tite-s. Brazili ka mposhtur me...

Pse prindërit nuk i duan femijët e tyre vajza?

Shkruan: Zana Avdiu Femija vajze, ne shoqerine tone nuk ka kurrfare vlere, dhe ate nuk e duan aspak. Por, pse ata nuk i duan ato, kur...

KY ËSHTË KABINETI I VALDETE IDRIZIT DHE PDK-SË(FOTO)

Valdete Idrizi ka treguar para simpantizatve të PDK’s emrat e kabinetit të drejtorave që do ti emron nëse ajo behet kryetare e Mitrovicës, raporton...

Përcjellni GazetaOra.com

416,735FansaPëlqeje
3,350NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË