6 C
Mitrovica
23 Maj, 2018 - 18:22:53
Shtëpi Info

Info

Gjendja e arsimit të lartë, studenti Vivian Golemi: Është në kaos,...

Situata aktuale në vend nuk shihet aspak në normalitet. Kjo gjë është e dukshme kudo, duke filluar nga ambjentet mësimore. Gazetari Marjon Gorica ka kontaktuar...

Studenti i LRI-së Baki Dervishi: Më 26 maj dhëmbë më dhëmbë...

Situata aktuale në vend nuk shihet aspak në normalitet. Kjo gjë është e dukshme kudo, duke filluar nga ambjentet mësimore. Gazetari Marjon Gorica ka kontaktuar...

Arrestohen punonjësit e UKT, rryshfet për lidhjet e ujit të ...

Tre persona, dy punonjës të  Njësisë Task Forcë të Ujësjellës Kanalizime Tiranë dhe një pronar lokali janë ndaluar nga policia pasi akuzohen për korrupsion. Të...

Protesta e 26 majit, studentja Elisa Piperi: Sistemi arsimor nuk ka...

Situata aktuale në vend nuk shihet aspak në normalitet. Kjo gjë është e dukshme kudo, duke filluar nga ambjentet mësimore. Gazetari Marjon Gorica ka kontaktuar...

Shkatërrohet grupi i trafikantëve të heroinës në Berat, arrestohen 4 persona...

Policia e Beratit ka vënë në pranga 4 persona të cilët akuzohen për shpërndarje të drogës të llojit heroinë. Operacioni i koduar "Çelepiasi" u zhvillua...

Akuza për qeverinë, deputeti i LSI: Në katër vite u justifikuat...

Deputeti i LSI-së Përparim Spahiu ka reaguar me anë të një postimi në Facebook në lidhje me të ardhurat që mbledh qeveria dhe investimet...

Llogaridhënie me Edi Ramën, kryebashkiakja e LSI-së sqaron qëndrimin e saj

Kryeministri Rama dhe kabineti i tij u vendosën ditën e djeshme në qytetin e Gjirokastrës, aty ku dhe zhvilluan takimin e llogaridhënies. Pjesë e këtij...

Thirrja e deputetes Pampuri: Më 26 Maj t’i kthejmë sëbashku dinjitetin...

Në kujtim të 45 vjetorit të përkujtimit për Martirët dhe Qëndrestarët e Spacit, deputetja e Partisë Demokratike Orjola Pampuri ka reaguar me anë të...

Eduart Ndocaj: Kjo qeveri ka mafian në krye!

Nga Franko Hoxha-Në vazhdimësinë e personazheve të ftuar në “Intervistë” do të kemi një personazh të njohur nga fusha e politikës, bëhet fjalë për ish-deputetin...

Kryetari i FRESSH ironizon PD-në: Dhe Netflix është më serioz se...

Kryetari i FRESSH Eljo Hysko ka zgjedhur të ironizojë Partinë Demokratike me anë të një statusi të shpërndarë në Facebook pak minuta më pare....

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË