6 C
Mitrovica
21 Shtator, 2018 - 00:37:16
Shtëpi Info

Info

Tritol në derën e shtëpisë, ja kush është pronari i televizionit...

Një shpërthim tritoli është raportuar gjatë natës, në orën 00:45. Bëhet fjalë për banesën e pronarit të një televizioni lokal në Pogradec. Sipas policisë, sasia e...

Braimllari mesazh për Kryetarin e Bashkisë Kolonjë: Thërriti mendjes, mos...

Deputeti i Lëvizjes Socialistë për Integrim, Endrit Braimllari ka vizituar ditën e sotme së bashku me Edmond Panaritin qarkun e Korçës. Vizita e tyre me...

RENEA, reparti elitar që po dështon në menyrë spektakolare

Nga Anila Hoxha RENEA... Perse del RENEA? 1. Per te goditur dhe arrestuar grupe kriminale te rrezikshme, te shume kerkuar te rrezikshmerise se larte dhe per te...

Mungoi në aksionin e pastrimit, Erion Veliaj i kërkon kompensim Noizyt:...

Aksioni i pastrimit i cili u zhvillua ditën e sotme në Tiranë u komentua së tepërmi. Shpesh herë dhe me nota humori. Në një foto...

Me maska në kokë për të parandaluar krimin, por policët po...

Nga Marjon Gorica/ Na ndodh shpesh që të shohim në rrugët e Tiranës dhe jo vetëm punonjës policie të cilët ngrejnë pika kontrolli në...

Jeni student në Tiranë dhe kërkoni vendin ideal për akomodim? Rezidenca...

Shpesh herë të gjithë studentët e rinj janë në dilem për të zgjedhur ambjentin se ku do të akomodohen. Kjo për vetë kushteve me...

Situata e rëndë mjedisore në Balldren, Bahiti: Nuk duhet të pozicionohemi...

Këshilltarja e LSI-së në Bashkinë e Elbasanit,Anisa Bahiti, ka reaguar pas protestës së sotme të zhvilluar në Balldren. Në reagimin e saj Bahiti shprehet se...

Ministri Matoshi aksion pastrimi me të rinjtë në Tiranë

Fondacioni Shqipëria Ndryshe zhvilloi një aktivitet ndryshe nga herët e tjera. I ftuar gjatë këtij aktiviteti ishte Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor i Republikës...

Personat me rrezikshmëri të lartë, RENEA dhe FNSH blindojnë Fushë-Krujën

Forcat Speciale, FNSH dhe RENEA, po zhvillojnë një operacion në fshatin Nikël të Krujës për kapjen e personave të dyshuar të cilësuar dhe si...

Mehmetaj: Librat nuk po shpërndahen falas, ato po jepen me kredi!

Reagimi i deputetes së LSI Kejdi Mehmetaj në lidhje me shpërndarjen e librave për nxënësit nga klasa e parë në të katërt. Postimi në Facebook: Gënjeshtra...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË