6 C
Mitrovica
28 Maj, 2018 - 09:54:00
Shtëpi Info

Info

Revoltohet anëtari i kryesisë së LSI-së: Qeveria duhet rrëzuar një sekondë...

Anëtari i kryesisë së LSI-së, njëherësh dhe nënkryetari i LRI-së Klevi Pojana ka reaguar duke mbajtur një qendrim të fortë në një posti të...

Incidentin në Muzen Historik, Albano Idrizi: Veprim i ardhur si pasojë...

Incidenti i djeshëm i ndodhur në ambjentet e Muzeut Historik Kombëtar ku u hoq posteri i Çamërisë ka ngjallur shumë reagime. Një ngjarje e...

Arrestohet një nga personat që u përfshi në ngjarjen e rëndë...

Ditën e sotme është vënë në prangat e Policisë së Elbasanit shtetasi Klemend Xhaferri. Ai është arrestuar në lagjen 5 maj të këtij qyteti i...

Ambasada Amerikane ka një mesazh të rëndësishëm për të gjithë fituesit...

Me anë të një postimi në faqen zyrtare ambasada Amerikane ka uruar të gjithë të përzgjedhurit në lotari, ku dhe është shprehur mbi udhëzimet...

Për herë të parë në histori, Presheva me një hapësirë rekrative

Është investimi i parë madhështor që do të zhvillohet në Komunën e Preshevës. Bëhet fjelë për një park multifunksional , hapësire rekarative dhe vende parkimi...

I kujton vargjet e Ali Asllanit, Vasili: Krimi e vuri përfundi...

Deputeti i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar me anë të një postimi në Facebook në lidhje me qendrimin që kryeministri Rama ka mbajtur në...

Paralajmërimi i Xhafajt për Edi Ramën: Nëse më heq si ministër,...

Pas konferencës me gazetarët të zhvilluar nga Ministri i Brendshëm, ka reaguar menjëherë selia blu. Në fjalën e tij deputeti Enkelejd Alibeaj u shpreh...

Parakalimi i gabuar shkakton aksidentin e rëndë

Një aksident i rëndë ku janë përfshirë dy automjete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tepelenë. Të plagosur kanë mbetur dy persona të cilët janë...

“Vdekja” politike e Edi Ramës!

Nga Ilirjan Blloshmi- Thonë se njeriu vdes kur nuk i mbetet dinjitet më. Sot Edi është gjallë por Rama politikan “vdiq” mbrojtja që i...

SKANDAL/ Hiqet nga aktiviteti stenda e Çamërisë, ngjarja në mes të...

Një incident ka ndodhur në Tiranë ku gjatë një aktiviteti në Muzeun Historik është hequr stenda e Çamërisë. Këtë gjë e deklaron një nga aktivistët...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË