6 C
Mitrovica
20 Korrik, 2018 - 12:25:32
Shtëpi Info

Info

Garë treshe për Allison, por Roma kërkon shumë

Roma është në pritje për të vendosur se kush do të jetë portieri i tyre për sezonin e ri. Siç dihet prej kohësh Alisson...

Albërie Hadërgjonaj e penduar për operacionin plastik: Dua hundën time

Këngëtarja shqiptare, është shfaqur e penduar për ndërhyrjet kirurgjikale. Ju e shikoni sot nga ekrani dhe aludoni shpeshherë se çfarë operacionesh plastike ka bërë këngëtarja...

Takimi me Hahn, Rama: Rrugë e vështirë drejt anëtarësimit, por nuk...

Komisioneri evropian për Zgjerim dhe Politikë fqinjësore, Joahnnes Hahn ndodhet për vizitë në Tiranë, ndërsa ka zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama dhe...

Motra e Besit tregon ditët e para me Ajkën

Vetëm pak ditë më parë çifti I njohur I showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për here të pare me...

Lajmi “bombë” vjen nga Italia, Zidane tek Juventus e kryer. Ja...

Zinedin Zidan është gati t’i kthehet punës pas asaj dorëheqje befasuese si trajner i Real Madrid menjëherë pasi ‘galatktikët’ siguruan “Championsin” e 3 radhazi. Burimet...

Kush bukuroshja që do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss World, deklaron...

Rreze Dautaj do të jetë bukuroshja shqiptare që do të përfaqësojë flamurin kuqezi në Miss World. Në një intervistë për “Tema TV”, Rrezja ka...

Turqi/ Grushti i shtetit në 2016, dënohen me burg përjetë 31...

Në procesin gjyqësor ku 316 persona akuzohen për përfshirje në veprimet që ndodhën në Komandën e Shkollave të Xhandarmërisë Beytepe gjatë tentativës për grusht...

Një komunë e Kosovës duket se i ka dhënë zgjidhje problemit...

Parkimi I makinës, sidomos në periudhën e festave apo atë të sezonit veror mbetet problematik më vete, por duket se një komunë në Kosovë...

Hahn në takim me Ramën: Vettingu është pa gjyqtarë, kujdes me...

Pasditen e sotme ka mbërritur në Tiranë komisioneri Johannes Hahn. Hahn në një takim me Kryeministrin ka vendosur theksin tek Reforma në Drejtësi dhe...

Qeveria miraton vendimin, lojërat e fatit do të kenë lehtësi fiskale

Industria e lojërave të fatit qarkullon mbi 100 milionë euro në vit ndërsa lobingjet e saj ia kanë dalë gjatë viteve të fundit të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË