6 C
Mitrovica
21 Shtator, 2018 - 00:11:24
Shtëpi Info

Info

Rikthehen maskat në Tiranë, 5 grabitje në 24 orë  

Qytetarët e Tiranës vazhdojnë të mbeten preh e krimit të maskave të zeza. Vetëm në 24 orët e fundit në kryeqytet sipas njoftimeve nga...

Ish zv.ministri i Jashtëm thirrje ambasadorëve: Mos u bëni pjesë e...

Drejtuesi i Departamentit të Politikës me Jashtë në PD, ish zv.minitri i Jashtëm Kreshnik Çollaku ka reaguar me anë të një postimi në Facebook...

Turizmi në Shqipëri, aty ku sapunin ta shesin për djath

Nga Marjon Gorica- Nëse do që të marrësh dikë në qafë, thuaj bëj pushimet verore në Shqipëri. Nuk do të doja kurrë të flisja kështu për...

BE dhe NE

Nga Xhoi Jakaj Doktoreshë shkencash, ish Dr e burgut të grave BE dhe NE Negociatat e pranimit po i prisnim mes një dashurie për të...

Milionat në Toyota, gruaja e kamionistit shpërthen në lot: Ne s’kemi...

Është zhvilluar ditën e sotme në Gjykatën e Durrësit seanca për personat e arrestuar pak ditë më parë ku u sekuestruan rreth 3.5 milionë...

Braimllari: Kemi një kryeministër antikombëtar, qesharak dhe arrogant

Negociatat e KE me Shqipërinë kanë ngjalluar shumë reagime në politikën vendase duke i’u referuar qendrimit të kryeministrit Edi Rama. Me anë të një postimi...

Xhafaj: Është shumë kollaj që shpifja dhe intriga të zërë vend...

Fjala e ministrit Xhafaj në seancë parlamentare – 28 Qershor 2018 I nderuar z.Kryetar i seancës, Të nderuar kolegë dhe kolege deputetë, Këshilli Europian konfirmoi angazhimin e...

Erion Veliaj i fshihet së vërtetës, heq komentin e agjencisë mediatike

Kreu i Bashkisë Tiranë Erion Veliaj si gjithnjë ka treguar anën e tij negative në lidhje me komentet, kritikat dhe sygjerimet që vijnë nga...

Salianji në Parlament me Toyota Yaris dhe 3.5 milionë euro

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji ka inskenuar ngjarjen e disa ditëve më parë në Durrës ku janë sekuestruar dy automjete dhe një sasi...

Emri ekologjik që po ndryshket rehat fare rrugëve të Tiranës

  Njëri rehat fare, tregon një bisedë surrealiste edhe i bindur edhe vetë për këtë, kërkon të jetë anonim dhe të mbetet konfidenciale vetëm për...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË