Kronikë

U privua nga jeta nga vëllai i gruas, ja kush e...

Sot iu dha lamtumira e fundit Abid Jasharit, 34 vjeç, nga Prishtina. Dyshohet se një mosmarrëveshje, që babai i tre fëmijëve e...

Banda e Manchesterit, 20 shqiptarë shpërndanin kokainë me linjë telefonike

Shqiptarët akuzohen se janë anëtarë të një bande që merrej me trafik droge dhe se me shitjen e kokainës së cilësisë së lartë kishte...

Femrat shqiptare duke u rrahur në një diskotekë në Zvicër

Një video e lansuar dje në youtube në koncertin e Ledri Vula që e ka realizuar në Zvicër, ka shpërthyer një përleshje mes femrave...

Vritet i sëmuri mendor

Përcjellni GazetaOra.com

415,655FansaPëlqeje
3,345NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË