11 C
Mitrovica
22 Gusht, 2017 - 07:03:42

Kronikë

​Aksident zinxhiror në Pensilvani, disa të vdekur

Dhjetëra persona kanë gjetur vdekjen në një aksident zinxhiror në Pensilvani, kur u përfshinë më shumë se 50 automjete në një autostradë. Aksidenti i ndodhur...

Dy të vdekur pas një shkëmbimi zjarri në një diskotekë në...

Një shkëmbim zjarri në një diskotekë, me shumë gjasa pas një konflikti personal, ka shkaktuar dy të vdekur mes të cilëve dhe agresori dhe...

Në Turqi zjarr në hotel, njejtë si në Velipojë!

Zjarri që tani ka kapluar një hotel në vendpushimin e famshëm turk në Kemer, janë plagosur 14 persona, ndërsa 400 prej tyre janë evakuuar. Sipas...

Shpërthen zjarri në një ndërtesë në veri të Mitrovicës

Një ndërtesë është kapluar nga flakët sonte rreth orës 22:00 në rrugën “Filip Vishnjiq” në veri të Mitrovicës, ndërsa përveç dëmeve materiale nuk ka...

Ngjarje e rëndë në Gjakovë

Në fshatin Damjan të Gjakovës, dy ditë më parë, rreth orës 22:30 ka ndodhur një tentim vrasje. Policia e Kosovës përmes një komunikate për media...

Aksident i rëndë trafiku në Podujevë, ka edhe të lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në Podujevë, tek rruga “Skënderbeu”, me ç’rast një person është lënduar. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, ndërsa në...

Shtyhet Seanca Ndaj Slobodan Gavriqit

Gjuajtje me armë në pushimoren Bodrum të Turqisë!

A PO BËHET TURQIA E PASIGURTË PËR PUSHUESIT? Një person u vra dhe katër persona u plagosën mbrëmjen e kaluar në një sulm të armatosur...

Femrat shqiptare duke u rrahur në një diskotekë në Zvicër

Një video e lansuar dje në youtube në koncertin e Ledri Vula që e ka realizuar në Zvicër, ka shpërthyer një përleshje mes femrave...

Familja merr lajmin e kobshëm, 14-vjeçari i zhdukur gjendet i vdekur

Një 14- vjeçar është gjetur i mbytur, katër ditë pasi ishte shpallur i humbur. Valentin Çarkaj kishte humbur prej 4 ditësh dhe familja e tij...

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -