Shpallje

Kronikë

Aksident i rëndë trafiku në Podujevë, ka edhe të lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në Podujevë, tek rruga “Skënderbeu”, me ç’rast një person është lënduar. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, ndërsa në...

Familja merr lajmin e kobshëm, 14-vjeçari i zhdukur gjendet i vdekur

Një 14- vjeçar është gjetur i mbytur, katër ditë pasi ishte shpallur i humbur. Valentin Çarkaj kishte humbur prej 4 ditësh dhe familja e tij...

Përcjellni GazetaOra.com

417,591FansaPëlqeje
3,352NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË