10.5 C
Mitrovica
22 Tetor, 2017 - 02:48:38

Kronikë

Familja merr lajmin e kobshëm, 14-vjeçari i zhdukur gjendet i vdekur

Një 14- vjeçar është gjetur i mbytur, katër ditë pasi ishte shpallur i humbur. Valentin Çarkaj kishte humbur prej 4 ditësh dhe familja e tij...

I vranë djalin e vetëm për një mbushës telefoni, rrëfimi prekës...

Marvi Mihali ishte djali i vetëm i atletit Pavllo Mihali. Dhimbja është e madhe dhe familja kishte hapur dyert e mortit. Në një reagim lidhur...

E PLOGSHTË: Burri grushton gruan në mes të rrugës dhe e...

Rreth orës 13: 15 minuta në Prishtinë konkretisht në rrugën “Bajram Kelmendi”, ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku burri në mes të rrugës...

Holandezit i dalin nga hundët pushimet

Tri ditë para se të përfundonte pushimet e tij në bregdetin shqiptar, një turist holandez ka rënë pre e një vjedhjeje të ndodhur vetëm...

Aeroplanit i çahet goma, piloti shmang tragjedinë në Rinas

Ka qenë një ulje e vështirë ajo e avionit të “Turkish Airlines”, sot në Aeroportin “Nënë Tereza” në Tiranë. Avioni ka pasur probleme në ulje...

Vëllai vret vellaun, u ngacmuan me gratë!

Një tragjedi sot ka ndodhur ne Shqipëri me saktë ne Fier vëlla vret vellaun ne dasme vetëm pse ai i kishte thëne se gruaja...

Tiranë: Therren motrat me thika!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një debat mes motrave ka përfunduar në sherr me thika. Sipas Shqiperia Ime,...

Hoteli me plot lavire në mes të Tiranës!

“Vajza, keni bërë ndonjë lek”! Çanta me para që nxori në shesh hotelin e prostitutave në mes të Tiranës Vjedhja e një çante me para...

E tmerrshme, nëna fut djalin e saj në makinë të rrobave

Një nënë e re e cila fotografoi djalin e saj në makinë të rrobave dhe u filmua duke e hedhur atë në tokë sikur...

Dy të vdekur pas një shkëmbimi zjarri në një diskotekë në...

Një shkëmbim zjarri në një diskotekë, me shumë gjasa pas një konflikti personal, ka shkaktuar dy të vdekur mes të cilëve dhe agresori dhe...

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -