Shpallje

Kronikë

Tiranë: Therren motrat me thika!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një debat mes motrave ka përfunduar në sherr me thika. Sipas Shqiperia Ime,...

Vlorë, sherr me fqinjin për një gardh, vritet me thikë 57-vjeçari

Një 57-vjeçar është vrarë me thikë nga fqinji i tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Ploç të Vlorës rreth orës 20:30 të...

Kapen 255 kg kanabis për trafikim drejt Italisë, arrestohet vlonjati

Sekuestrohen 255 kg lëndë narkotike kanabis në Durrës. Policia e qytetit bregdetar ka vënë në pranga një prej poseduesve të drogës, ndërsa ka shpallur...

Gjuajtje me armë në pushimoren Bodrum të Turqisë!

A PO BËHET TURQIA E PASIGURTË PËR PUSHUESIT? Një person u vra dhe katër persona u plagosën mbrëmjen e kaluar në një sulm të armatosur...

Policia zvicerane bllokon autobusin kosovar: Ja çka “gjejnë”

Shumica agjencioneve të udhëtimit në Kosovë operojnë me autobusë të vjetëruar që nuk i plotësojnë as kushtet minimale për komunikacion apo destinacione të shkurtra,...

Hoteli me plot lavire në mes të Tiranës!

“Vajza, keni bërë ndonjë lek”! Çanta me para që nxori në shesh hotelin e prostitutave në mes të Tiranës Vjedhja e një çante me para...

Vrasje në Shkodër e Korçë

Dy persona janë vrare paraditen e kësaj te enjteje në Shkodër e Korçë. Krimi i pare ndodhi ne qytetin verior, ne afërsi te malit...

Përcjellni GazetaOra.com

417,704FansaPëlqeje
3,351NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË