6 C
Mitrovica
17 Korrik, 2018 - 19:15:51

Kronikë

Modelja vdes në rrethana misterioze, gjendet e zhveshur në ballkonin e...

Një modele holandeze ka vdekur në rrethana misterioze në Malajzi, pasi kishte qene ne nje party. Ivana Smit, 18 vjeç, u gjet e vdekur në...

Dorëzohet në Polici i dyshuari për vrasjen e 17 vjeçarit në...

Policia e Kosovës ka njoftuar se rreth orës 17:00 është dorëzuar në Polici, i dyshuari për vrasjen e 17 vjeçarit në Prishtinë. Këtë e ka...

Flasin nga kompania Bechtel-Enka për aksidentin e djeshëm tragjik, ku humbën...

Aksidenti që ndodhi në mëngjesin e djeshëm ku u përfshinë një veturë dhe një kamion i kompanisë Bechtel-Enka, la të vdekur dy persona. Dje policia...

Rrëfimi i tmerrit i një gruaje që u dhunua nga forcat...

Dëshmi të trishtë ka dhënë kjo grua e dhunuar gjatë luftës në Kosovë nga forcat serbe. Duke rrëfyer historinë dhe vuajtjet e patreguara më parë...

LAJMI I FUNDIT: Vdes poeti e përkthyesi i njohur

Është ndarë nga jeta Nehat Hoxha, poeti i cili në vitin 1990 kishte shkruar veprën “Vdekja e poetit”. Hoxha ishte edhe ekonomist, si dhe përkthyes...

Këta janë personat që humbën jetën në aksidentin e sotëm në...

Në mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident trafiku në Krushë të Vogël, ku për pasojë kanë mbetur të vdekur dy persona. “Zeri.info”, mëson se...

Aksident me të lënduar në Torinë të Lipjanit

Një aksident komunikacioni ka ndodhur sot gjatë pasdites në fshatin Torinë të Lipjanit. Ne ngjarje ka dal Policia e Kosovës për ta verifikuar Aksidentin. Dy të...

Ky është 17 vjeçari, futbollisti që u mbyt me thikë mbrëmë...

Plagët e rënda kanë qenë të papërballueshme për 17- vjeçarin Shkëlqim Pllana, i cili ndërroi jetë në orët e vona të ditës së djeshme. Shkëlqimi...

Kjo është gruaja nga Skenderaj që dyshohet se u vra nga...

Një grua është vrarë mbrëmë në fshatin Radishevë të Skenderajit. Viktima dyshohet se është qelluar me armë zjarri nga bashkëshorti i saj për arsyeje ende...

Vdes 17 vjeçari i therur me thikë në Prishtinë

Policia e konfirmoi vdekjen e të riut 17 vjeçar në Prishtinë si pasojë e plagëve të marra me thikë. “Rreth orës 22:00 jemi njoftuar nga...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË