6 C
Mitrovica
19 Gusht, 2018 - 03:22:06

Kronikë

Avokati 62 vjeçares ja “rrjepi” pasurinë!

Ndërsa të gjithë nënshtrohemi para ligjit, ndodh që edhe të gabohemi, pasi një avokat ka dëshmuar se mashtron në dritë të diellit. Pasi ka...

Panik në Paris: Kulla Eiffel e mbyllur, turistët e bllokuar në...

Kulla Eifel u mbyll me sonte pasi dyshohet se një njeri me armë ishte parë, dhe turistët ishin bllokuar në ashensorë. Rreth kullës është një...

Marihuana mbuloi Shqipërinë dhe Kosovën, ja 5 gjëra që nuk i...

Ne videon mëposhtë do të keni rastin të kuptoni 5 gjëra që nuk i dini për Kokainë. Derisa në Kosovë mund të bleni marihuanë në...

Atentat me armë zjarr te “Komuna e Parisit”, plagoset një person

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në mbrëmje te kryqëzimi i “Komunës së Parisit” në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur para pak...

Kriminelët shqiptarë mes maleve me para. Emrat…

Kriminelët Shqiptarë në Britani të Madhe janë duke shfaqur pasurinë e tyre duke bërë selfie së bashku me mijëra funte kesh, shkruan “The Sun”.Kriminelë...

U arrestua shqiptari pasi që i tha dashnores “Ta pres kokën...

Policia italiane ka arrestuar një 28 vjeçar shqiptar, pasi ai ishte kthyer në makth për të ish të dashurën e tij. Prej kohësh 27-vjeçarja italiane...

Rrëfimi i tmerrshëm: Serbët ndanin femrat më të bukura dhe na...

Në pjesën e katërt të serisë së rrëfimeve që boton “Koha Ditore” flet H.H., një nga gratë që tregon se si paramilitarët serbë nga...

Familja merr lajmin e kobshëm, 14-vjeçari i zhdukur gjendet i vdekur

Një 14- vjeçar është gjetur i mbytur, katër ditë pasi ishte shpallur i humbur. Valentin Çarkaj kishte humbur prej 4 ditësh dhe familja e tij...

I vranë djalin e vetëm për një mbushës telefoni, rrëfimi prekës...

Marvi Mihali ishte djali i vetëm i atletit Pavllo Mihali. Dhimbja është e madhe dhe familja kishte hapur dyert e mortit. Në një reagim lidhur...

E PLOGSHTË: Burri grushton gruan në mes të rrugës dhe e...

Rreth orës 13: 15 minuta në Prishtinë konkretisht në rrugën “Bajram Kelmendi”, ka ndodhur një ngjarje e rëndë ku burri në mes të rrugës...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË