Kronikë

Mjeku kujdestar njofton për gjendjen e të lënduarve nga aksidenti në...

Flet mjeku kujdestar, tregon gjendjen e dy gjilanasëve të shtrirë në QKUK. Para pak minutash në Kliniken Emergjente të...

Shpërthen zjarri në një ndërtesë në veri të Mitrovicës

Një ndërtesë është kapluar nga flakët sonte rreth orës 22:00 në rrugën “Filip Vishnjiq” në veri të Mitrovicës, ndërsa përveç dëmeve materiale nuk ka...

Vëllai vret vellaun, u ngacmuan me gratë!

Një tragjedi sot ka ndodhur ne Shqipëri me saktë ne Fier vëlla vret vellaun ne dasme vetëm pse ai i kishte thëne se gruaja...

Vdekja e djalit të hasretit, rrëfehet familja

Rrëfimi i familjarëve për Krenar Jeminin që vdiq dje – punonte 7 ditë të javës për t’i ndihmuar familjes.

Një 46 vjecar humbi jetën pas aksidentit me motor në një...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në një fshat në Lushnjë, ku një 46-vjeçar ka ndërruar jetë në një aksident. Burime zyrtare nga policia...

Dalin detajet prekëse, Florenci dëshironte të kthehej në atdhe për festa

Gazeta franceze “laprovence” i është referuar Gazetës Express për një nga ngjarjet më të rënda që preku mbarë opinionin shqiptar, por edhe atë francez,...

Deti Adriatik Shqipëri-Itali u stërmbush me drogë!

Policia e Durrësit ka sekuestruar sot tre mjete lundruese dhe ka shoqëruar 8 persona si të përfshirë në këtë ngjarje. Sipas njoftimit të policisë mësohet...

Rrahën e bëhen për spital policët. Sulmuesit arrestohen…

Në rrugën “Bajram e Gursel Sylejmani” në Ferizaj janë arrestuar dy të dyshuar pasi të njëjtit kanë penguar dhe sulmuar dy zyrtarë policorë në...

Korrupsioni në kufi, arrestohen tre policë në Gjirokastër

Finalizohet operacioni ‘Green border’ – SHÇBA arreston 2 punonjës të Policise Kufitare dhe 1 shtetas, për dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit,...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË