6 C
Mitrovica
19 Tetor, 2018 - 06:27:52

Kronikë

Kapen 255 kg kanabis për trafikim drejt Italisë, arrestohet vlonjati

Sekuestrohen 255 kg lëndë narkotike kanabis në Durrës. Policia e qytetit bregdetar ka vënë në pranga një prej poseduesve të drogës, ndërsa ka shpallur...

Dy zjarre në mesnatë djegin një restorant dhe një banesë në...

Pak para mesnate, dy zjarre kanë përfshirë zonën e Kombinatit, në Tiranë. Si pasojë një restorant dhe një banesë janë djegur plotësisht. Nga zjarret nuk ka...

Dy profesorë kapen fyt për fyti

Sot në Shkollën e Mesme Profesinale “Adem Gllavica” në Lipjan, në ndërrimin e pasdites, ka ndodhur një “incident” mes dy profesorëve A.B. dhe I.V.,...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË