6 C
Mitrovica
15 Nëntor, 2018 - 00:34:23

Kronikë

SKANDAL: E dhunuar nga babai, e rrahur nga burri e fëmijët!

Viktima: Zgjidhja vetme është që të bëjë vetëvrasje https://youtu.be/R9ITD-3NoV4 Viktima Vajza më tha kapi teshat e hup https://youtu.be/tpW59bC0NBI

Vritet i sëmuri mendor

SHBA, të shtënat “rastësore” u marrin jetën 7 personave

Një akt dhune, me pasojë 7 të vrarë, ka tronditur qytetin e vogël e të qetë Kalamazoo të Michiganit, ku një person i armatosur...

Këndi i lojrave te liqeni, shoqëria civile në protestë të dhunshme

Protestues nga shoqëria civile janë konfrontuar me policinë bashkiake tek kodrat e liqenit për mosndërtimin e parkut për fëmijët në hapësirën e gjelbër. Sic...

Sa thjesht është të marrësh jetë në Shqipëri: Flet shqiptari që...

“Një ditë në muajin maj 2014 kam shkuar në Tiranë dhe kam takuar Elsonin. Ai më ka thënë se kishte një porosi nga Admir...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË