Meqë është kështu, vetvetiu shtrohet pyetja,  cila është datëlindja e shtetit të Kosovës; 2 Korriku i vitit 1990 apo 17 shkurti i vitit 2008 ?! Është edhe argumenti tjetër i fuqishëm, asnjë shtet i lirë dhe demokratik në rruzullin tokësor...
Dita e festës së pavarësisë së Kosovës, kishte dy pamje krejt ndryshe. Njëra kur pushteti  e festoi këtë ditë te madhe shume zbehtë, shumë pak njerëz ishin tubuar në sheshin Zahir Pajaziti.Fjalime të dobëta sa ska . Edhe pse...
Një producent dhe agjent modelesh nga Sidney i prezantuar si Kimmy Dee, i ka bërë një ofertë mjaft joshëse 24-vjeçares nga Fieri, Greta Hoxha. “Kam parë vieot e tua në ‘YouTube’. Këtu në Australi po hapet një televizion që do...
Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën. Si për sherr, kur unë isha...

Shkenda Dubova krejt cullak!

Shkenda në Snapchat ka publikuar një fotografi tërësisht nudo, shkruan lajmi.net. Ajo në ato momente ka qenë duke bërë masazh derisa ka shkrepur një fotografi të nxehtë duke treguar trupin e saj.
28-vjeçja ishte paraqitur me një fustan-rrjetë i cili s shfaqte krejtësisht linjat e modeles. On the catwalk: Daphne let almost everything hang out in the mesh dress by Willfredo Gerardo that had two strategically placed pasties Edhe pse ishte kujdesur që...
Hailey Clauson do të jetë një emër për të cilin do të dëgjoni shumë shpejt. Modelja bjonde po shokon me linjat e saj trupore, shkruan Telegrafi. Ajo së fundmi pozoi për revistën Sports Illustrated, ku ka treguar kualitetet e saj trupore. Ajo...
“Një ditë në muajin maj 2014 kam shkuar në Tiranë dhe kam takuar Elsonin. Ai më ka thënë se kishte një porosi nga Admir Tafilaj për të vrarë një person në Shkodër dhe më pyeti nëse isha dakord që...
Dhjetëra persona kanë gjetur vdekjen në një aksident zinxhiror në Pensilvani, kur u përfshinë më shumë se 50 automjete në një autostradë. Aksidenti i ndodhur 120 kilometra në veriperëndim të Filadelfisë, la disa kamionë dhe vetura të përplasura pas njëra...
Një video e lansuar dje në youtube në koncertin e Ledri Vula që e ka realizuar në Zvicër, ka shpërthyer një përleshje mes femrave shqiptare. Në video shihet se si rrahën femrat në mes të turme të madhe në një...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË