6 C
Mitrovica
23 Maj, 2018 - 08:50:22

Mix

Ky është viktima nga aksidenti në Arllat, ishte ushtar i UÇK-së

Aksidenti i mbrëmjes së 11 prillit në Arllat të Drenasit i ka marrë jetën ish-ushtarit të UÇK-së, Qazim Uka nga Topoja. Qazim Uka ka qenë...

Rrëfimi i vajzës: Këto janë 7 gënjeshtrat që u themi meshkujve...

7 gënjeshtrat që u themi meshkujve kur bëjmë seks nga Tiffanie Drayton Nga Tiffanie Drayton… “Si një femër 26-vjeçare që ka kaluar disa përvoja seksuale, një...

Mbahet spektakli Miss & Mister Lipjani 2018

Me 24 Mars 2018 u mbajt spektakli "Miss Mister Lipjani 2018". Përveq modelëve dhe modeleve të tjerë, në këtë spektakël morrën pjesë edhe modelët...

Paska folur Jakupi!

Nga: Xhevat Bislimi Paska foĺur Jakupi, veç jo per faljen e 8 200 hektareve toke edhe me voten e tij, subjektit te tij!!! "Deputeti qe voton...

24 Mars 1999 Dita e Veprimit kundër sistemit fatkeq jugosllav-serbo-rusë

Shkruan: Hyzri Salihu Kombi shqiptar është krenar që ka lidhje shumë te ngushtë me Aleancën më të madhe politike dhe ushtarake që udhëhiqet nga Shtete...

KU NA MBETI BACI JAKUP KËTO DITË QË PO HESHTË?

Nga: Hysni Gashi Bacin Jakup jemi mësuar që ta shohim të zëshem dhe jo të heshtur si tani, në veçanti që nga shkëputja e PDK-së...

Arrestohen ushtarët e Serbisë. U zunë me 120.000EUR kokainë

Policia e Negotinit (Serbi) arrestoi ushtarët e Ushtrisë së Serbisë, Aleksandar N. (26) dhe Zoran S. (26), si dhe Roberta A. me rreth 540...

Pse hesht Shpendi dhe GDP për rikthimin e Donikës në AAK?

Përgjatë krejt zhvillimeve të fundit politike, Grupi i Deputetëve të Pavarur (GDP) dhe Shpend Ahmeti, të ikurit nga Lëvizja, nuk kanë mbajtur asnjë qëndrim...

20 gjëra OUT që ajo don, por frikësohen të të pyes...

Gratë duan të mendojnë thellë dhe kjo është shumë e natyrshme, ka shumë gjëra që ato duan, por kanë shumë frikë të pyesin. Arsyeja prapa...

Jemi shumë në këtë rrugëtim, dhe ende po rritemi

Shkruan: Arbërie Nagavci Zhvillimet e fundit në Lëvizjen VETËVENDOSJE! me të drejtë kanë brengosur mbështetësit e qytetarët gjithandej. Duket sikur u prish magjia dhe gjithë ajo...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË