“Një ditë në muajin maj 2014 kam shkuar në Tiranë dhe kam takuar Elsonin. Ai më ka thënë se kishte një porosi nga Admir Tafilaj për të vrarë një person në Shkodër dhe më pyeti nëse isha dakord që...
Historia na meson drejte ani pse trushpelaret dhe shpellaret xhonturqit shqipefoles e arabofilet antishqiptarizmin mundohen te mjeret te na shesin per shqiptarizim . Ne Perandorine Osmane pas renies se Gjergj Kastriotit Skenderbeut te lavdishem i cili per 25 vite ishte...
Mënyra më e mirë për ta forcuar sistemin tuaj imun dhe për të qëndruar larg ftohjes dhe gripit këtë dimër është duke bërë seks. Nuk ka shërim për viruset që shkaktojnë teshtimën, kollitjen dhe ftohjen. Por, forcimi i sistemit imun...
Skender Mulliqi

Ekspanzioni i rrenave politike?!

Shumë më herët  ekziston bindja së njerëzit e politikës janë genjështar , më një dallim së cili nga politikanët rrenë më shumë së tjetri.Për të vërtetën e pa kontestueshme shumë pak ka mbetur vend .Kjo gjë po ndodhë në...
Gjelbrona Gashi konsiderohet ndër modelet me linja trupore perfekte, e të cilat i ka arritur me përkushtimin që ka bërë në palestër. Ajo ka qenë pjesë e fotosesioneve të ndryshme e madje edhe në videoklipe të artistave të mëdhenj shqiptarë. Kënga...
Faton Mehmeti

Gafët e Isës

Pothuaje është bërë zakon qëe kryeminstri i vendit Isa Mustafa të bëjë gafe, qoftë në prononcimet për mediat apo edhe në faqen e tij në fb. Edhe në ditën e Kurban Bajramit, Isa bëri gafën e tij të radhës,...
“Fiks Fare” solli mbrëmjen e së enjtes një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare në Orikum të Vlorës. Babai përdhunonte sistematikisht vajzën e tij 9-vjeçare, e për të mos...
Seksi është një përvojë nga e cila mund të mbeteni shumë të kënaqur apo të zhgënjyer ! Ndryshon nga dekada në dekadë dhe çfarë pret një njeri nga një marrëdhënie seksuale nuk pret një tjetër ! E sigurtë është që...
Në ditën e Pavarësisë nuk ka mbetur i madh e i vogël pa bërë patriotin. Ato që ranë më shumë në sy me postimet e tyre patriotike gërshetuar me pozat ‘hot’ janë vajzat e zjarrta, dy tifozet superseksi të kombëtares...
Me golin ndaj Realit, uruguaiani arriti shifrën e 400 golave si profesionist. Luis Suarez ka arritur diçka të jashtëzakonshme në “Santiago Bernabeu”. Me golin ndaj Realit, uruguaiani arriti shifrën e 400 golave si profesionist, përcjellë “Lajmi.net”. Përmes një postimi në Twitter, Suarez...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË