6 C
Mitrovica
21 Tetor, 2018 - 22:54:04
Shtëpi Mix Sport

Sport

Meta takon Ansi Agollin: Mirënjohje për përkushtimin në 73 ndeshjet e...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zhvilluar një takim me futbollistin e Kombëtares Ansi Agolli, i cili luan edhe me ekipin e Karabakut në...

Supergoli i Pavard ndaj Argjentinës, zyrtarisht goli më i bukur i...

FIFA ka mbyllur zyrtarisht sondazhin për golin më të bukur të Botërorit. Në këtë votim morën pjesë mbi 3 milionë vizitorë të faqes “fifa.com”...

Cavani kandidat potencial për të nënshkruar me Real Madridin

Sulmuesi uruguajan është i hapur për një ofertë, pasi Real Madridi po shikon një zëvendësues që do t’i zëvendësonte golat e shënuar nga Cristiano...

Bomba e merkatos: Messi te Interi? Ndoshta!

Marco Tronchetti Provera lëshon bombën e merkatos. Në një intervistë për të përditshmen torineze Tuttosport, administratori i përgjithshëm i Pirellit( sponsorit të Interit mbi...

Barça “rrëmben” Malcom

Ishte nisur drejt Fiumicinos për të kryer vizitat me Romën dhe për të firmosur kontratën, por braziliani malcom ndryshoi destinacion papritur. Një ndërhyrje e Barcelonës,...

FIFA publikon listën zyrtare të kandidatëve për cmimin Trajneri më i...

FIFA ka publikuar listën e kandidatëve për çmimin trajneri më i mirë i vitit 2018. Kjo listë përbëhet nga trajneri që ngriti Kupën e Botës,...

Daliç përtej imagjinatës: Jam trajneri i dytë më i mirë në...

Për Kroacinë dhe Zlatko Dalic do të flitet gjatë për shkak të arritjes në Kupën e Botës deri në finale ku u mundën nga...

PSG tenton të mbledhë kampionët e botës, në shënjestër Pavard e...

Benjamin Pavard ishte emër i panjohur për shumëkënd në Kampionatin Botëror. Por mbrojtësi i talentuar francez zuri vend në formacionin bazë dhe shkëlqeu duke ndihmuar...

Pogba “i penduari” i madh, do vetëm Juventusin: I vetmi ekip...

Transferimi i Ronaldos në Juventus ka bërë që Pogba t’i kërkojë ekipit të tij, Manchester Unitedit, ta lejojë të largohet dhe të kthehet te...

Manchester City tërhiqet nga gara për Pjanicin, mbeten Chelsea e Barça

Manchester City del nga gara për Miralem Pjanic. Citizens mësohet se kanë mohuar se kanë bërë ofertë 100 milionë euro për mesfushorin boshnjak, që...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË