Kush do të kryesojë tabelën e Premierligës pas javës së gjashtë? Paul Merson rikthehet me parashikimet e tij… Cilat skuadra do të fitojnë e cilat jo sipas tij? Parashikimet e tij i sjell ekskluzivisht Transferimet.com: West Ham v Tottenham: 1-3 Brighton v...
Video e inxhizuar ne garat e mbajtura ne Prizren. Shoferi i Opel Omega është garuesi Besart Pruthi - AK GJAKOVA 137 mirëpo këtë show e ka përgaditur enkas për shijuesit dhe dashamirët e ketij sporti, pas garës së mbajtur.
Arbias Vranja, 14 vjeçari i lindur në Lucern të Zvicrës qendrore, me prejardhje nga Hogoshti i Kamenicës, që nga mosha 5 vjeçare nuk iu nda asnjëher fushës së blert të futbollit. Karrieren e tij si mesfushor e zhvillon në ekipin...
Procesi i renovimit të stadiumit të Prishtinës po vazhdon. Përkundër vonesave të mëdha, ky stadium dita-ditës po ndryshon pamje dhe po bëhet gati për ndeshjet e mëdha ndërkombëtare të Përfaqësueses së Kosovës, FC Prishtinë apo edhe të klubeve tjera kosovare,...
Sot zhvillohen shumë ndeshje në pesë kampionatet më të fortë në Evropë. Në Itali kemi përballje interesante ku takohen Juventus – Lazio nga ora 18:00 dhe derbi Napoli – Roma me fillim prej orës 20-45. Ne kemi zgjedhur disa ndeshjet të...
Georgina Rodrigez ka publikuar një fotografi të familjes në Instagram. Kjo është fotografia e parë e tyre të bashkuar si një familje në shtëpinë e tyre ne Madrid. Crear contigo el amor y hacer contigo la vida A post shared by...
Se ka futbollistë të Kosovës gjithandej nëpër botë, nuk ka dyshim, dhe se një prej yjeve në ngritje është edhe futbollisti Denis Tara. Futbollisti 15 vjeçar Denis Tara, është familjarisht nga Kosova por i...
Geta Beqa është shpallur më e mira në botë për fitnes në Wold Wellness Fitness, njofton Klan Kosova. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo në profilin e saj në Instagram. https://www.instagram.com/p/BcNT8-Ej-bf/?taken-by=gettabeqa https://www.instagram.com/p/BcNXJz4jrsM/?taken-by=gettabeqa
Nga: Esad Gjonbalaj 19 Maj 2018 Charlestown, South Carolina Salih "BAM" Bacaj 24 vjeçar i lindur në New York me origjinë nga fshati Pepaj i Plavë Gucisë merret me bodybuilding që kur ishte 14 vjeçar. Ai konkurroi dje në nivel kombëtar...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË