Shpallje
Geta Beqa është shpallur më e mira në botë për fitnes në Wold Wellness Fitness, njofton Klan Kosova. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo në profilin e saj në Instagram. https://www.instagram.com/p/BcNT8-Ej-bf/?taken-by=gettabeqa https://www.instagram.com/p/BcNXJz4jrsM/?taken-by=gettabeqa
Nga: Esad Gjonbalaj 19 Maj 2018 Charlestown, South Carolina Salih "BAM" Bacaj 24 vjeçar i lindur në New York me origjinë nga fshati Pepaj i Plavë Gucisë merret me bodybuilding që kur ishte 14 vjeçar. Ai konkurroi dje në nivel kombëtar...
Faton Zeqiri është i pasionuar pas futbollit, i riu nga Komuna Vitisë ka gjetur veten tek ''Fc Radivojci ''. Një lojtar shumë luftarak si Fatoni, din mire të luaj në çfarë do pozite mbrojtëse duke kontrolluar topin shumë mirë. Ne një...
Ylli i Barcelonës Lionel Messi thuhet se i ka thënë, Ernesto Valverdes, se ai dëshiron të i humbasë pesë lojëra këtë sezon, përcjell ORAinfo.   Messi ka qenë në formë të mirë për Barcelonën këtë sezon, duke e shtyrë Valverde në...
Arsene Wenger do të jetë trajneri i ri Bayern Munich. Prestigjiozja gjermane Bild e bën thuajse të sigurt këtë lëvizje, e cila pritet të zyrtarizohet në ditët në vijim. 70-vjeçari...
Quique Setién është është prezantuar zyrtarisht si trajneri i ri i Barcelonës dhe idetë e tij janë të qarta: Dua të fitoj duke luajtur mirë. Në prezantimin e tij tekniku  bëri e një deklaratë, gjë...
Ka ndryshuar Blerim Beqiri! Tani nuk është me beqar. Ai i dha fund beqarisë dhe është futur në një botë më dinamike se sa ishte në hendboll! Beqiri është martuar me Kreshnike Zymberi. Ai kishte ftuar edhe ish sportistë e...
Ndeshja midis Partizanit dhe Tiranës ka qenë me pasoja për stadiumin eri.Sipas administratorëve të stadiumit, janë rreth 70 stola të dëmtuar, kryesisht në anën e tifozëve të Tiranës.Më konkretisht 51 naga tifozët bardh e blu dhe 15 nga ana e...

Shakira dhe Pique mohojnë lidhjen

Shakira dhe futbollisti Pique, kanë hedhur poshtë thashethemet për ndarjen e tyre, lajme të cilat u publikuan në muajin tetor në mediat rozë. Çifti simpatik u fotografua në aeroportin e New York së bashku me dy djemtë e tyre. Në foton...
Conor McGregor mund t'i plotësohet dëshira për një ndeshje kundër kampionit të peshave të lehta të UFC Khabib Nurmagomedov nëse Irlanezii rreh Cerrone Donald ‘Coëboy 'në rikthimin e tij në janar, thotë shefi i UFC Dana White.//Gazeta...

Përcjellni GazetaOra.com

416,803FansaPëlqeje
3,350NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË