Zheg

Modelja e njohur me paraqitje të zjarrtë, gati e nxjerr…

Ajo arriti famën si një modele, duke pozuar me veshje të brendshme. Por, Shanina Shaik ka tërhequr vëmendjen të...

‘Victoria Secret’ po sjell përsëri bikine për pushimin e pranverës

Pas një ndërprerjeje trevjeçare, Victoria's Secret po rindërton linjën e saj të famshme të veshjeve. Dhe më në fund kemi një vështrim...

Anastasia me trupin e saj provokon, fansat me mëngjes i ‘trullon’!

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës për këtë ditë vikendi. E veshur me bikini të...

Bëjani këtë në dush, nuk është turp…

Kush tjetër përveçse një mashkulli mund t’ju këshillonte më mirë sesi të kënaqni mashkullin tuaj në shtrat? Nga paraloja e deri në minutën e...

Këshillat më të mira që zonjat mund të marrin ndonjëherë!

Një ndër gjërat më të mira të kujdesit personal dhe bukurisë është bashkimi i njerëzve. Njerëzit i ndajnë përvojat e tyre të zakonshme dhe...

Rrëfimi i vajzës: Këto janë 7 gënjeshtrat që u themi meshkujve...

7 gënjeshtrat që u themi meshkujve kur bëjmë seks nga Tiffanie Drayton Nga Tiffanie Drayton… “Si një femër 26-vjeçare që ka kaluar disa përvoja seksuale, një...

20 gjëra OUT që ajo don, por frikësohen të të pyes...

Gratë duan të mendojnë thellë dhe kjo është shumë e natyrshme, ka shumë gjëra që ato duan, por kanë shumë frikë të pyesin. Arsyeja prapa...

Shokon nëna e dy fëmijëve: U deha dhe burri më zuri...

Një grua 25 vjeçare, nënë e dy fëmijëve ka rrëfyer për The Sun se e ka tradhtuar partnerin e saj me një kolegë nga...

Si ta kuptoni kur e dashura juaj po kënaqet me dikë...

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë bërë seks. Ecin nja gjysmë metra mbi tokë, fishkëllejnë dhe i përshëndesin njerëzit, të njohur e...

Kur temperaturat janë në minus, kjo bombë nga Kalifornia i çon...

Të dukesh ‘e nxehtë’ nuk është punë e lehtë, shkruan GazetaBlic. Por pavarësisht kësaj, rrejti social “Instagram” tashmë është bombarduar nga modele të ndryshme nga...

Përcjellni GazetaOra.com

411,099FansaPëlqeje
3,335NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË