6 C
Mitrovica
19 Mars, 2018 - 05:38:39

Zheg

‘Pjeshka’ që t`i bën sytë katër

Anastasiya Kvitko është modelja bukuroshe që tashmë njihet si Kim Kardashian ruse. Ajo është duke qëndruar në plazhin e Miamit, teksa është shfaqur bombastike kur...

Kjo teknikë e re e seksit po lumturon çdo femër

Nuk është e lehtë gjithmonë të zbulosh diçka të mrekullueshme, të mësosh poza të reja dhe të bësh sfida të reja, mirëpo këtë herë...

Horoskopi ju tregon se a jeni të sigurtë me dashurinë tuaj!

A ju ofendon partneri juaj, apo ka vëmendje kur ju flisni? Apo ndoshta nuk keni një mendim të saktë rreth partnerit?Se a janë të...

5 herët kur vajza e Lutfi Hazirit ua pervelon zemrat shqiptarëve...

Vajzat e politikanëve janë pjesë e mediave rozë pothuajse çdo ditë E më të përfolurat padyshim që janë vajzat e kryetarit të Gjilanit Lutfi Haziri,...

Zbulohen fantzaitë seksuale të grave dhe nuk do të besoni se...

Çrregullimi seksual është më i zakonshëm se sa mendoni - por a mund të mendoni se ç'është në krye të listës seksuale të grave? Me...

Modelja Afrikane tërbon Brazilin me linjat e saj bombastike (FOTO)

Në fundjavën e kaluar u publikua lajmi se Candice Swanepoel është sërish shtatzënë me të fejuarin e Hermann Nicolli, në pritje të fëmijës së...

Amanda: Nuk ka mashkull që më reziston! – (Foto)

Ndoshta mund ta njihni Amanda Cerny nga videot e saj të bujshme në YouTube. Mirëpo, ka shumë më shumë se sa vetëm një yll i...

Modelja shqiptare, nuk lë vend as për imagjinatë me këto imazhe...

Modelja e njohur është në qendër të vëmendjes vazhdimisht duke u komentuar për pozat provokative të saj, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për Franceska Jaçen,...

Përvëluese! Kjo ”bomb” amerikane ngre temperaturat (FOTO)

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. 25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në...

7 fotografitë ku Gjyste Vulaj tregoi komplet gjoksin(Foto)

Këngëtarja Gjyste Vulaj më shumë se për këngët e saj, diskutohet për linjat trupore. Pavarësisht moshës linjat e saj, mbesin ideale. Ne ua sjellim 7 fotot...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË