Zheg

Kur temperaturat janë në minus, kjo bombë nga Kalifornia i çon...

Të dukesh ‘e nxehtë’ nuk është punë e lehtë, shkruan GazetaBlic. Por pavarësisht kësaj, rrejti social “Instagram” tashmë është bombarduar nga modele të ndryshme nga...

Histori erotike shqiptare: Kur pashë komshiun, burri më dukej si….

Unë isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale të Devollit, as që guxoja...

Ja prezantuesja më joshëse në qarkullim, format e saj ju lënë...

Yanet Garcia cilësohet si moderatorja më seksi në botë Ajo është nga Meksika e cila ju çmend me format trupore të cilat i posedon. Është...

Fakte befasuese mbi dallimet midis orgazmës së mashkullit dhe asaj të...

Shumica e njerëzve besojnë që ekzistojnë dallime të mëdha midis orgazmës së femrës dhe asaj të mashkullit. Mirëpo e vërteta është diçka më ndryshe –...

Mjekët i sugjerojnë të zvogëlojë gjinjtë, ajo nuk e qan kokën...

Biondja me gjoksin gjigant, Lindsay Pelas, e cila disa herë është shpallur si femra më seksi në botë, që nga fëmijëria kishte ëndërruar që...

Si ta kuptoni kur e dashura juaj po kënaqet me dikë...

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë bërë seks. Ecin nja gjysmë metra mbi tokë, fishkëllejnë dhe i përshëndesin njerëzit, të njohur e...

Prekeni femrën tuaj në këto vende dhe ajo do të ‘shkrihet’...

Çfarë e bën një burrë një super-dashnor në krevat? Një përzierje e mirë mes aftësive praktike dhe njohurive teorike. Ai duhet të dijë mirë se...

Modelja ruse i tërbon të gjithë me fotot e fundit, sigurohuni...

Më të bukurat janë shpallur gjithmonë “Miss”, teksa ka edhe prej tyre që edhe vetëm si modele, pa ndonjë titull të veçantë, kanë arritur...

Rrëfehet 22 vjeçarja: I dashuri nuk më kënaq në shtrat dhe...

Një vajzë 22 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se është në lidhje me një djalë 23 vjet, por ai nuk e kënaq me...

Asgjë nuk i ndal! Çifti kryen marrëdhënie intime duke ngarë veturën...

Çudirat nuk kanë të sosur kur dëshirat nuk dinë të ndalen. E tillë ka qenë edhe ajo e një çifti argjentinas ku edhe pse po...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË