6 C
Mitrovica
21 Tetor, 2018 - 15:43:50

Zheg

Mjekët i sugjerojnë të zvogëlojë gjinjtë, ajo nuk e qan kokën...

Biondja me gjoksin gjigant, Lindsay Pelas, e cila disa herë është shpallur si femra më seksi në botë, që nga fëmijëria kishte ëndërruar që...

Gëzuar festat nga Megan Fox…

Megan Fox është shndërruar në një modele të brendshmesh për setin e saj të fundit fotografik. Aktorja postoi në Instagram disa foto për të uruar...

Njerëzit me këtë profesion kanë më shumë gjasa të tradhëtojnë për...

Duhet t'i mbani sytë nga partneri juaj kur festat e fundvitit janë afër. Sezoni festiv është një kohë për pije alkoolike dhe piknikesh, të cilatë...

Femrat tregojnë pse e urrejnë mardhënien orale, meshkujt mund të mos...

Duket se mardhënia intime nuk është për të gjithë, dhe disa femra e kanë shumë inat këtë pjesë të kënaqësisë  gjatë marrëdhënies së tyre. Mirëpo...

Njihuni me burrin i cili fle me 4 femra të ndryshme...

Travers Beynon është djali i themeluesit të një perandorie të madhe të duhanit në Australi. I rritur dhe i edukuar mirë, ai nuk kishte kufij...

Ja në cilin qytet të Shqipërisë femrat bëjnë më shumë mardhënie...

Shkodranet janë femrat të cilat bëjnë mardhënie më shpesh me 23% nga të anketuarat. Në vendin e dytë, me 17% renditen vajzat nga Korça,...

Ju njohim me 4 fazat e eksitimit tek femrat

Mbas postit që fliste për orgazmën, pyetjet rreth eksitimit, aktrimit të orgazmës, asaj që është normale apo jo, dëshirës seksuale – ishin aq të...

Bianca ngriti temperaturat në dimër, bombastike në plazh (FOTO LAJM)

Ajo nuk është e panjohur për ekspozimin e formave trupore, e njohur si modele ë bikinive dhe vajza e gruas së futbollistit Paul Gascoigne. Dhe...

“Miss Bum Bum” tregon fituesin e Topit të Artë për vitin...

Cristiano Ronaldo sonte ka fituar për herë të pestë Topin e Artë. Ylli I Real Madridit, Ronaldo ka pranuar trofeun e çmuar në një ceremoni...

Të famshmet që ofruan pamje të nxehta ,gjatë puthjeve me njëra...

Për të fituar më shumë vëmendje? Apo për shkak se e ndjejnë realisht? Nuk dihet me saktësi, por fakt është se po rritet gjithmonë e mwë...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË