6 C
Mitrovica
20 Mars, 2018 - 12:25:05

Zheg

Femrat tregojnë pse e urrejnë mardhënien orale, meshkujt mund të mos...

Duket se mardhënia intime nuk është për të gjithë, dhe disa femra e kanë shumë inat këtë pjesë të kënaqësisë  gjatë marrëdhënies së tyre. Mirëpo...

Njihuni me burrin i cili fle me 4 femra të ndryshme...

Travers Beynon është djali i themeluesit të një perandorie të madhe të duhanit në Australi. I rritur dhe i edukuar mirë, ai nuk kishte kufij...

Ja në cilin qytet të Shqipërisë femrat bëjnë më shumë mardhënie...

Shkodranet janë femrat të cilat bëjnë mardhënie më shpesh me 23% nga të anketuarat. Në vendin e dytë, me 17% renditen vajzat nga Korça,...

Ju njohim me 4 fazat e eksitimit tek femrat

Mbas postit që fliste për orgazmën, pyetjet rreth eksitimit, aktrimit të orgazmës, asaj që është normale apo jo, dëshirës seksuale – ishin aq të...

Bianca ngriti temperaturat në dimër, bombastike në plazh (FOTO LAJM)

Ajo nuk është e panjohur për ekspozimin e formave trupore, e njohur si modele ë bikinive dhe vajza e gruas së futbollistit Paul Gascoigne. Dhe...

“Miss Bum Bum” tregon fituesin e Topit të Artë për vitin...

Cristiano Ronaldo sonte ka fituar për herë të pestë Topin e Artë. Ylli I Real Madridit, Ronaldo ka pranuar trofeun e çmuar në një ceremoni...

Të famshmet që ofruan pamje të nxehta ,gjatë puthjeve me njëra...

Për të fituar më shumë vëmendje? Apo për shkak se e ndjejnë realisht? Nuk dihet me saktësi, por fakt është se po rritet gjithmonë e mwë...

Mbretëreshë me bikini si kjo bukuroshe! (Foto)

Gëzon linja perfekte dhe nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë ato. Fjala është për Kiki Morris, 30 vjeçaren, e cila njihet si mbretëresha e bikinive në...

5 legjenda te marëdhënieve ne shtrat

Femrat nuk e kanë aspak problem tju tregojnë meshkujve se si ndihen. Ndërsa, sa i takon madhenive, mund të duken më fjalëpaka sesa meshkujt:...

Meshkujt joshin 43 minuta në ditë

Midis 18 dhe 50 vjet , meshkujt në flirt i shpenzojnë 11 muaj e 11 ditë. Gratë edhe në të njëjtën periudhë e fokusojnë...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË