6 C
Mitrovica
26 Shkurt, 2018 - 02:36:32

Zheg

Fakte rreth meshkujve: Dy gjërat të cilat mund t’jua përmirësojnë jetën...

Shumë meshkuj e shohin orgazmën femërore si një ndër misteret më të mëdha të jetës. Diferenca mes orgazmës vagjinale dhe asaj klitorale mund ta...

Këshilla seksuale nga yjet e pornos, mos i humbini!

Kur janë këshillat për seksin në pyetje, atëherë, yjet e industrisë pornografike janë më të thirrur për të dhënë përgjigjie. Dhe, ja çfarë kanë...

Ja sa kohë mund të rrinë femrat pa bërë seks

E dini sa kohë mund të rezistojnë femrat pa bërë seks?! Një studim i bërë nga revista femërore gjermane Petra, ku morën në shqyrtim mbi...

Përse femrat e bukura janë beqare? Ja arsyeja

Ndoshta ju ka rastisur që të njoftoni një femër shumë të bukur dhe të ju thotë se është single. Kjo mund të ju duket...

Fakte befasuese mbi dallimet midis orgazmës së mashkullit dhe asaj të...

Shumica e njerëzve besojnë që ekzistojnë dallime të mëdha midis orgazmës së femrës dhe asaj të mashkullit. Mirëpo e vërteta është diçka më ndryshe –...

Këto 8 fakte për spermën do t’ju lënë gojëhapur!

91.8 përqind është ujë. Në çdo një litër ka 45 gram proteina dhe 60 miligramë acid urik. Përveç kësaj në spermën e një mashkulli...

Prekeni femrën tuaj në këto vende dhe ajo do të ‘shkrihet’...

Çfarë e bën një burrë një super-dashnor në krevat? Një përzierje e mirë mes aftësive praktike dhe njohurive teorike. Ai duhet të dijë mirë se...

E pabesueshme! Burri u verbua pasi kaloi në orgazëm

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur me një burrë, i cili humbi shikimin nga njëri sy pasi kaloi në orgazëm gjatë marrëdhënies seksuale. Rasti ka...

Akti seksual: Si e shohin femrat dhe si meshkujt?

Është e vërtetuar shkencëtarisht se meshkujt dhe femrat nuk kanë të njejtin tru, kjo nuk nënkupton se dikush është më i mençur apo më...

Seksi oral shkakton dhimbje fyti? Vjen përgjigja

Përveç kënaqësisë, seksi shoqërohet edhe me një sërë rreziqesh që lidhen me mungesën e kujdesit. Shpesh njohjen si sëmundje seksualisht të transmetueshme, të cilat në...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË