6 C
Mitrovica
25 Mars, 2018 - 06:53:28

Zheg

Kjo është tifozja më e bukur e Manchester United (FOTO)

Ekipi Mancherster United janë me fat që në mesin e shumë fansave e kanë një të tillë kaq seksi. Fjala është për tifozen, Katrina Maria...

Kjo pjeshkë super seksi do ju dalë në ëndrra! Ja imazhet...

Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. Por, shumë pak prej tyre janë të nivelit të Genesis, një modele...

Ndizet alarmi – modelja trashaluqe bën pozat e radhës

Modelja e kolme Ashley Graham ka treguar asetet e saj në bikine për revistën Sports Illustrated. E si zakonisht ato janë shumë të nxehta. E këto...

Si t’a kuptoni nëse një njeri është i mirë në shtrat...

Të jesh mirë në shtrat është shumë më e thjeshtë se sa mendoni dhe nuk ka të bëjë fare me madhësinë e haletit. Sipas një...

16 ushqime më të mira për të rritur rolin tuaj në...

Nëse jeni duke vuajtur nga një epidemi e ulët nuk jeni i vetëm – një makinë e reduktuar e seksit është një problem i...

Zbulohen shkaqet se përse ju kujtohet vazhdimisht dashuria e parë

Thuhet se dashuria e parë ka shumë ndikim në jetën e njerëzve. Ata mund të gjejnë një partner tjetër në të ardhmen, por askush...

Dashuria dhe lloji i puthjes, ju për cilin “stil” jeni?

Dashuri, butësi, ngrohtësi, pasion: ka shumë arsye pse i afrojmë buzët tona tek ata që i duam. Le ta zbulojmë këtu Puthja: një apostrof rozë...

Mbani një gotë ujë afër, mund të alivanoseni nga këto të...

Të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj i ka Victoria Lomba. Këtë herë ajo vjen e veshur...

Modelja shqiptare, nuk lë vend as për imagjinatë me këto imazhe...

Modelja e njohur është në qendër të vëmendjes vazhdimisht duke u komentuar për pozat provokative të saj, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për Franceska Jaçen,...

Bukuroshja ankohet se i dashuri fle me meshkuj – (Foto)

Manekinia me prejardhje suedeze-australiane, Kelly Gale, është bërë njëra nga modelet më të kërkuara në botë që prejse në moshën 18-vjeçare ishte paraqitur në...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË