6 C
Mitrovica
17 Dhjetor, 2017 - 06:43:39

Zheg

“Miss Bum Bum” tregon fituesin e Topit të Artë për vitin...

Cristiano Ronaldo sonte ka fituar për herë të pestë Topin e Artë. Ylli I Real Madridit, Ronaldo ka pranuar trofeun e çmuar në një ceremoni...

Të famshmet që ofruan pamje të nxehta ,gjatë puthjeve me njëra...

Për të fituar më shumë vëmendje? Apo për shkak se e ndjejnë realisht? Nuk dihet me saktësi, por fakt është se po rritet gjithmonë e mwë...

Mbretëreshë me bikini si kjo bukuroshe! (Foto)

Gëzon linja perfekte dhe nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë ato. Fjala është për Kiki Morris, 30 vjeçaren, e cila njihet si mbretëresha e bikinive në...

5 legjenda te marëdhënieve ne shtrat

Femrat nuk e kanë aspak problem tju tregojnë meshkujve se si ndihen. Ndërsa, sa i takon madhenive, mund të duken më fjalëpaka sesa meshkujt:...

Meshkujt joshin 43 minuta në ditë

Midis 18 dhe 50 vjet , meshkujt në flirt i shpenzojnë 11 muaj e 11 ditë. Gratë edhe në të njëjtën periudhë e fokusojnë...

Kënaqësia e femrave më e fortë se ajo e meshkujve!

Sipas studimeve kur femra arrin në orgazëm gjatë marrëdhënieve, atëherë kënaqësia e saj është pothuajse 10-fish më e fortë se ajo e mashkullit. Sidoqoftë e...

Faktorët që çojnë një mashkull drejt një lidhje tjetër

Je i martuar prej disa vitesh? E ndjen se pasioni midis teje dhe gruas po zhduket pak e nga pak? E ndjen se nuk...

Intimiteti emocional garanton një marrëdhënie më të mirë në çift

Intimiteti në çift për t’u realizuar plotësisht kërkon bashkëpunimin e të dy partnereve. Për shkak të ndryshimeve fizike dhe biologjike kënaqësia seksuale nuk përjetohet...

Rekomandimet nga ekspertët për të gjitha femrat për të qenë sa...

Kohët e fundit termi”femra fatale” duket se ka dalë nga qarkullimi. Duket si një ëndërr që një grua të luajë një rol të tillë...

Zonat epsheve të meshkujt

Shumica e femrave mendojnë që, meshkujt parapëlqejnë të preken intimet, por realisht kanë disa zona tepër sensuale të trupit të tyre ku parapëlqejnë të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË