6 C
Mitrovica
20 Mars, 2018 - 12:23:35

Zheg

Modelja në të kuqe ekspozon format trupore (FOTO)

Modelja e njohur Anastasia Kvitko cilësohet si njëra nder modelet më seksi në botë ku me pamjen e saj i  çmend të gjithë, shkruan Gazeta...

E lezetshme dhe përvëluese: Bukuroshja amerikane tregon trupin fantastik në plazh

Modelja amerikane, Danielle Herrington, është shfaqur shumë seksi me bikini në numrin më të ri të revistës Sports Illustrated Swimsuit. Të martën është publikuar numri...

Nuk ka rrobë që ia zë gjoksin kësaj superfemre

Ajo njihet si njëra prej modeleve më ‘bombastike’ të PlayBoy. Dhe tani bukuroshja amerikane, Lindsey Pelas e cila është 26 vjeçe, po i ‘çmend’ meshkujt...

Jasemine shijon rrezet e diellit e gjitha e zhveshur në plazh

Jasemine Tookes nuk ka kursyer asgjë nga vetja e saj. Modelja e famshme e “Victoria’s Secret”, ka realizuar një fotosesion të ri derisa butësisht ka...

Modelja me të pasmet me gjigante në botë, godet sërish!

Modelja e njohur, Anastasia Kvitko vazhdon të mbahet në super formë.Ajo ka bërë disa fotografi së fundmi ku duket si gjithmonë në formë të...

Aktorja shqiptare befason, a do të pozonte cullak për 100 mijë...

Prej disa muajsh, aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj ka nisur një projekt të ri të titulluar “Mos i fol shoferit”. Mirëpo Rudina ka...

7 fotografitë ku Gjyste Vulaj tregoi komplet gjoksin(Foto)

Këngëtarja Gjyste Vulaj më shumë se për këngët e saj, diskutohet për linjat trupore. Pavarësisht moshës linjat e saj, mbesin ideale. Ne ua sjellim 7 fotot...

Koha kur Zaimina Vasjari pozonte krejtësisht cullak (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria e ka dëshmuar se është ndër artistet më seksi, shkruan Gazeta Blic. Ajo që nga fillimi i karrierës së saj nuk e kishte...

Ka gjokse të madh, të pasme gjigante, por meshkujt lënë kokën...

Një modele e njohur me peshë më të lartë ka ndarë fotografi krah për krah me njëra-tjetrën për të treguar se sa shumë ‘Photoshop’-i...

3 fotografitë më të ‘nxehta’ të dashurës së deputetit kosovar (FOTO)

Vajza nga Tirana tash e sa kohë ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë duke qenë më e komentuara, shkruan Gazeta Blic. Në shumë intervista ka...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË