Zheg

Nuk ka rrobë që ia zë gjoksin kësaj superfemre

Ajo njihet si njëra prej modeleve më ‘bombastike’ të PlayBoy. Dhe tani bukuroshja amerikane, Lindsey Pelas e cila është 26 vjeçe, po i ‘çmend’ meshkujt...

Jasemine shijon rrezet e diellit e gjitha e zhveshur në plazh

Jasemine Tookes nuk ka kursyer asgjë nga vetja e saj. Modelja e famshme e “Victoria’s Secret”, ka realizuar një fotosesion të ri derisa butësisht ka...

Modelja me të pasmet me gjigante në botë, godet sërish!

Modelja e njohur, Anastasia Kvitko vazhdon të mbahet në super formë.Ajo ka bërë disa fotografi së fundmi ku duket si gjithmonë në formë të...

Aktorja shqiptare befason, a do të pozonte cullak për 100 mijë...

Prej disa muajsh, aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj ka nisur një projekt të ri të titulluar “Mos i fol shoferit”. Mirëpo Rudina ka...

7 fotografitë ku Gjyste Vulaj tregoi komplet gjoksin(Foto)

Këngëtarja Gjyste Vulaj më shumë se për këngët e saj, diskutohet për linjat trupore. Pavarësisht moshës linjat e saj, mbesin ideale. Ne ua sjellim 7 fotot...

Koha kur Zaimina Vasjari pozonte krejtësisht cullak (FOTO)

Këngëtarja nga Shqipëria e ka dëshmuar se është ndër artistet më seksi, shkruan Gazeta Blic. Ajo që nga fillimi i karrierës së saj nuk e kishte...

Ka gjokse të madh, të pasme gjigante, por meshkujt lënë kokën...

Një modele e njohur me peshë më të lartë ka ndarë fotografi krah për krah me njëra-tjetrën për të treguar se sa shumë ‘Photoshop’-i...

3 fotografitë më të ‘nxehta’ të dashurës së deputetit kosovar (FOTO)

Vajza nga Tirana tash e sa kohë ka marrë vëmendjen e gjithë shtypit rozë duke qenë më e komentuara, shkruan Gazeta Blic. Në shumë intervista ka...

3 herë kur prishtinasja shfaqet cullak

Ajo është shquar gjithnjë për format e saj bombastike dhe diçka të tillë e ka treguar edhe përmes kësaj fotos shkruan Gazeta Blic. Bukuroshja e...

Gruas së politikanit të njohur i ndodh ajo që nuk e...

Në 2015 u ba e famshme përmes rrjeteve sociale dhe bujës që shkaktoi arsyeja se pse e la ish-bashkëshorti i saj, nji politikan i...

Përcjellni GazetaOra.com

411,281FansaPëlqeje
3,336NdjekësitNdjekës
0AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË