6 C
Mitrovica
12 Nëntor, 2018 - 20:20:03
Shtëpi Receta Gjellëra

Gjellëra

Qofte me fasule të bardha dhe domate

Përbërsit: 1 vezë ½ kg fasule të bardha të ziera 1 kupë kuinoa te zier 3 hudhra të grira 2 lugë të mëdha domate të thara ½ lugë të vogël...

Mish pule me jogurt

Përbërësit: 6 bërxolla pule ¼ e filxhanit jogurt 2 lugë majonezë dy lugë të vogla senf Një lugë lëng të freskët të limonit të...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË