6 C
Mitrovica
18 Qershor, 2018 - 03:39:55
Shtëpi Receta Gjellëra

Gjellëra

Musakë me oriz dhe patate

Përbërësit: 1 qepë 3 patate te mëdha 2 filgjan oriz (200 ml) 300 gr kërpudha te freskëta 1 lugë vegete ½ lugë kripë 1...

Makarona me mish pule

Përbërësit: 500gr mish i bardhë pule 300gr makarona 1 litër supë nga ajo qe zien mishi 1 lugëe vegete 1 lugë e vogël kripë ...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË