Shpallje

VIP-IN

“Nuk i rezistoja dot”/ Klaudia Pepa provokon me foton e fundit

Klaudia Pepa është një nga vajzat shqiptare që shfaqet gjithnjë provokuese në fotot e saj. Këtë herë balerina ka postuar një...

Shifra të çmendura/ Ja sa do të paguhet Alketa për prezantimin...

Sanremo i këtij viti do të ketë plot 11 prezantuesmes të cilëve Mara Venier, Antonella Clerici, Giorgina Rodriguez, Sabrina Salerno, Alketa Vjesiu.

U nda nga Jonida Maliqi pak kohë më parë/ Romeo Veshaj...

Aktori i njohur Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Mailiqi i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm oak kohë më parë.Por së fundi po aludohet...

Menduam se Alketa do të ishte ylli i mbrëmjes por jo…në...

Pak ditë më parë u bë i ditur lajmi se prezantuesja e njohur Alketa Vejsiu, do të prezantojë Sanremon në edicionin e vitit 2020.Ajo...

Ndahen Çiljeta dhe Albani? Këngëtarja fshin të gjitha fotot nga Instagrami

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka fshirë të gjitha fotot nga rrjeti social Instagram, në to përfshiehn edhe fotot me partnerin e saj Alban Hoxha

E keni parë ndonjëherë Xhensilën pa make-up? Qenka një yll i...

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj  postuar një foto ku shfaqet pa make-up në fytyrën e saj. Në foto ajo shfaqet pa pikë grimi në...

Alketa nuk do jetë vetëm, ja kush është shqiptarja tjetër që...

Është bërë i ditur lajmi se Alketa Vejsiu do të prezantojë Sanremon në edicionin e këtij viti. Por mediat e huaja raportojnë...

Wow çfarë arritjeje! Pas Festivalit të Këngës Alketa Vejsiu do të...

Alketa Vejsiu jetë prezantuesja e festivalit të Snaremos këtë vit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Alketa, në Instagram. Ajo shkruan se kjo...

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj bëhen prindër për herë të dytë,...

Çifti i njohur i muzikës, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë. Këtë herë fëmija i sapoardhur në jetë...

Çfarë po ndodh mes kolegeve? Luana i merr vendin Arbanës në...

Big Brother pritet të rikthehet, por me disa ndryshime ne format.Por ajo që pritet të jetë ndryshimi më i madh, është moderatorja.

Përcjellni GazetaOra.com

416,735FansaPëlqeje
3,350NdjekësitNdjekës
48AnëtarëAnëtarësohu

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË