6 C
Mitrovica
23 Shtator, 2018 - 02:27:56

VIP-IN

VIDEO/Elvana Gjata rrëzohet teksa zbret shkallët e avionit

Këngëtarja Elvana Gjata së fundmi ka pësuar një incident të vogël, ku teksa zbriste nga shkallët e avionit, në fund të tyre është penguar...

Luna Vjollca “turbullon” fansat, publikon pamje super ‘hot’ të saj

Nëse është dikush mes vajzave shqiptare që di të ngrerë më së miri temperaturat në rrjetet sociale, ajo është Luana Vjollca. Ajo është mjaft aktive...

‘Ashtu ju pafsha të vdekur…’ Valbona Selimllari replikon me komentuesit për...

Tragjedia që ndodhi në kryeqytetin grek ka ngritur një sërë debatesh mes njerëzve në rrjetet sociale. Një pjesë e mirë e populllit shiptar u sensibilizua...

Dua Lipa ka arsye për të festuar, 15 milionë ndjekës në...

Dua Lipa është një ndër artistet më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon me sukses të sjell këngë të reja si...

Nëna më e bukur e Showbiz-it shqiptar, ja si duket Xhensila...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj solli në jetë më 12 korrik, fëmijën e saj të parë. Lajmin e bukur e dhanë...

Rita, e mrekullueshme para koncertit në Barcelonë

Rita Ora do të jetë mes yjeve të botës së muzikës, por jo vetëm në festivalin “S.H.A.R.E.” në Barcelonën që do të mbahet ditën...

Luana Vjollca publikon projektin e radhës me titull “Vetëm Ty”

Luana Vjollca ka lansuar projektin e ri të saj muzikor. Kënga duket ritmike dhe me një ndjesi të veçantë verore. Luana kohë më parë publikoi...

Ermonela Jaho, performancë e mahnitshme në Mynih. Publiku mbetet i mrekulluar

Ermonela Jaho sjell një interpretim të jashtëzakonshëm në rolin e Anxhelikës, duke përcjellë një brishtësi të thellë përmes një toni plot dritë dhe më...

Pas ndarjes nga vajza e Jozefina Topallit, Luiz Ejlli bën deklartën...

Ejlli më përpara ka qënë në një lidhje dashurie prej vitesh me vajzën e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli. Ndarja e tij nga Megi u...

Në mes të koncertit, Ermal Mamaqi i kërkon diçka Beyonces(Video)

Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave. Ermal Mamaqi i cili ka qenë i...

TOP PUBLIKIMET

JU REKOMANDOJMË