10.5 C
Mitrovica
22 Tetor, 2017 - 02:35:46

VIP-IN

Margarita “rrëmben” Robert Berishën! / VIDEO

Instrumentalisti i mirënjohur dhe ndër më të mirët në shqiptari dhe më gjërë Robert Berisha, që tani kaplon skenën muzikore si solist, doli edhe...

Shkodranja këndon Shqip në Rusi / VIDEO

Shqiptarët shkëlqejnë kudo ku shkelin dhe rasti më i fundit ishte ai i këngëtares shkodrane Arilena Ara. Ajo ka qenë pjesë e “Europa Plus Live”,...

Morena Taraku tregon se kush ka shlif!

Morena Taraku diçka është nervoz, sepse ne këngën që e ka përcjell me video klip, ka plasuar një diss, kushedi ndaj kujt. T'i s'ke shlif...

Një super duet e këngës Hakmarrje nga Xeni dhe Vjollca Haxhiu

ArkivaShqip në YouTube ka publikuar një këngë të lehtë të kënduar në duet nga Vjollca Haxhiu dhe Shkelzen Jetishi - Xeni. Muzika dhe orkestrimi i...

Tungjatjeta Oj Shqipni, thonë Motrat HOXHA

Motrat Hoxha vijnë me këngën e re me titullin "Tungjatjeta Oj Shqipni". Kjo këngë është publikuar në Youtube nga Produksioni "ARBONI" Teksti dhe muzika është shkruar...

Nora dhe Roberti thonë se në dashuri s’ka inat, por a...

Nora Istrefi është e martuar me Robert Berishën, djali që është në skenë muzikore shqiptare ndoshta më gjatë sesa Nora. Qifti kanë kurorëzuar martesën e...

Vjen Gresa Behluli me hitin e verës “I jemi”

Tërë jeta artistike i ka shkuar nën hijen e nënës Shyhrete Behluli për çka me siguri mburret Gresa. Gresa Behluli tani vjen me një këngë...

Unikatil vjen me këngë të re

Sipas kërkesave të shumë fansave të Unikatil, pritet që shumë shpejtë të ketë muzikë të re nga Unikatil. Këtë lajm e ka shkruar vet Unikatil...

Kujt ia lëshoj vendin Labinot Tahiri?!!!

Një këngëtar që po hyn fuqishëm në estradën shqiptare është Ardian Rexhepi, për të cilin mund të themi se është pasardhës i Labinot Tahirit,...

Tringa, vjen me një këngë rrënqethëse – PA TY

Tringa Rexhepi, vajza nga Halifax, Nova Scotia në Kanada që tani është e angazhuar në Teatrin e Torontos, ka sjellur për shqiptarët kudo që...

JU REKOMANDOJMË

TOP PUBLIKIMET

- Advertisement -